Re: #30 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (czw. 28.04.2022, g. 18:00)

#12
zebro pisze:
czwartek, 28 kwietnia 2022, 18:09
Ciężko jest być kibicem Odry…
Jak już pojawia się okazja żeby coś ugrać i mamy kilka meczów z drużynami, które w zasadzie są kelnerami, to mamy remisy i porażki. Niestety, ale brakuje ambicji, chyba zarówno u zawodników jak i w sztabie. Przyjeżdża Puszcza, odwraca losy meczu i góruje w każdej statystyce pomeczowej.
Dolcan Ząbki i Tłoki Gorzyce. Pamietam jak dziś…

Re: #30 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (czw. 28.04.2022, g. 18:00)

#16
Janusa mielismy pozbawic sie juz 1.5 roku temu. A teraz jego gra to najzwyczajniejsze pasozytnictwo. Pozostal bo mial kontrakt...takie kontrakty sie łamie, bo kontynuowanie pogorsza jedynie całokształt klubu. Odra " niby " walczy o baraze i awans a na trybunach garstka kibicow, ktorzy takiego gowna nie chca juz ogladac. Nikt nie chce byc robiony w balona, a do tego jeszcze płacic za bilet.

Re: #30 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (czw. 28.04.2022, g. 18:00)

#18
pito10 pisze:
czwartek, 28 kwietnia 2022, 14:24
Jeśli chcemy grać w barażach to 6pkt w dwóch najbliższych meczach jest koniecznością.
A kto chce ? Tylko my kibice i to tylko garstka najwierniejszych. Nawet dla tych kibicow ktorzy pozostali pilkarze nie maja szacunku.
Grac potrafia, nie raz widzielismy, ale teraz to tylko parodia. Przykre, ze na wlasnych smieciach, na oczach opolskich kibicow.

Re: #30 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (czw. 28.04.2022, g. 18:00)

#21
Jesteśmy chujowi , same wrzutki rzygać się chce. Szkoda gadać bo tylko się człowiek wkurwia a prezes stoi i się gapi na to gówno. Wstyd za taką Odrę. Jedyny pozytyw to Trojak choć czasami podania fatalne ale szarpał i Mikinic nie wiem dlaczego zszedł. Czapla zagrożenia nie robił , Nowak pełno niecelnych podań. Spychala solidnie , Tkocz słabo , lepszy byłby Klimek lub Maćkowiak który dopiero wrócił. Brakuje Marca i napastnika bo nawet na ławce nie było dzisiaj żadnego.

Re: #30 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (czw. 28.04.2022, g. 18:00)

#23
Myślę że 2-4 transferów maks.
Ten sezon jasno pokazał że będziemy tkwić w tym marazmie aż do otwarcia stadionu. Moim zdaniem nie ma też mowy o zmianie trenera Polaka ani 2 trenera Plewni.
Ja myślę tak:
Kuchta sam odejdzie
Kamiński, Żelmo, Kędziora zostają.
Tkocz też, bo myślę że jeszcze na nim zarobimy.
Kostrzycki, Spychała odchodzą jeśli są lepsze kandydatury.
Maćkowiak pewnie wróci do Śląska który może być z nami w lidze :-)!
Szrek to sam nie wiem.
Petrak, Pawlik do wymiany
Nowak, Herben ostania szansa
Trojak, Mikinic, Marzec, Niziolek zostają
Sauczek ostatnia szansa
Janus won
Żak do wymiany
Piech dziękujemy!
Czapliński zostaje ale zdecydowanie zmiana pozycji!
Młodzi zostają.

...chyba tyle.
cron