Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#78
kuciapka pisze:
czwartek, 3 lutego 2022, 6:37
miał jeden sezon w II lidze gdzie coś strzelił i tyle.
To ciągle lepiej niż mieć jeden sezon w III lidze gdzie coś się strzela i tyle. ;) W dodatku mieć taki wynik w bardzo słabej drużynie vs mieć wynik w jednej z 2 najlepszych drużyn swojej ligi.

Dodajmy do tego Arka Piecha, który formy szuka już od roku i raczej bliżej końca kariery niż jej rozkwitu. No ryzyko z tym zatrudnieniem Wolnego by było ogromne. :)

No ale to tylko gdybanie.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#80
ale ja nie twierdze, że mamy napadziorów z prawdziwego zdarzenia. wiem, że Piech i Żak to mała szansa na porządny wynik bramkowy. wiem, że Czapla też więcej spełnia innych zadań no ale skoro mamy ich na kontrakcie to widocznie nie ma pieniędzy na kontrakt dla Wolnego. chcecie komin płacowy zrobić, żeby zobaczyć czy ktoś odpali czy nie? na tej zasadzie możnaby ściągnąć kilku napadziorów z niższych lig. może któryś odpali? rozumiem, że darzycie go sentymentem ale radze podejść do tego na chłodno tak jak ja.
no przecież kązdy klub szuka dobrego napadziora. gdyby Wolny był na I ligę to miałby oferty raczej nawet od zespołów z dolnej części tabeli.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#84
No i CH*J Dawid Wolny w Polonii Bytom , pierdolicie o kominach płacowych , przecież Polonia jest biedna strasznie. Można było mieć dobrego napastnika , na układy nie da rady. I głupotę ludzi którzy się zajmują ruchami transferowymi w tym klubie. Wiadomo od dawna że jest problem z napastnikiem to oczywiście że nic nie zrobiono w tym czasie. Przynajmniej obrońcę ściągnięto. Można było mieć piłkarza który by się starał i jest nasz a nie jakiegoś najemnika albo nikogo tak jak teraz. Oby Piech się obudził ale młodszy już nie będzie. Żak wielka niewiadoma a Czapla wiadomo goli nie strzela .

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#95
Łonet wychodzi przed orkiestrę bo na stronie klubu z Bełchatowa jest tak napisane :
Do przeprowadzenia procesu licencyjnego, uregulowania ww. zobowiązań oraz pokrycia kosztów bieżącego funkcjonowania w rundzie wiosennej Spółka potrzebowałaby ok. 6,5 mln zł.
Biorąc pod uwagę niezwykle krótki czas do rozpoczęcia rundy oraz na pozyskanie dodatkowego finansowania umożliwiającego regulowanie przyszłych zobowiązań Spółki, Zarząd nie ma możliwości zaciągania kolejnych zobowiązań w postaci m.in. kontraktów zawodników oraz zapewnienia przystąpienia do zaplanowanego na najbliższą sobotę ligowego meczu ze Śląskiem II Wrocław.
W następnych dniach podejmowane będą kolejne kroki dotyczące przyszłości Spółki i drużyny.
cron