Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#101
mario11983 pisze:
wtorek, 26 kwietnia 2022, 13:28
wijamurzyn pisze:
wtorek, 26 kwietnia 2022, 12:46
Smyła trenerem Podbeskidzia :)
Nie zdziwię się, jak awansuje z nimi do baraży.
Nie sądzę, chociaż w tej lidze wszystko jest możliwe. Mają trudne mecze do końca, 4 punkty straty do trzech (!) drużyn. Musieliby wpaść w jakąś mega serię samych zwycięstw. Ale gdyby tak się jednak stało (w co nie wierzę), to jednocześnie staliby się faworytem do wygrania baraży.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#105
Moim zdaniem to:
Jacelinho pisze:
środa, 4 maja 2022, 14:24
Ivan Đurđević po sezonie jest wolny
- raczej nieprawda, sądzę że ma coś dogadane
Jacelinho pisze:
środa, 4 maja 2022, 14:24
dziwna decyzja Chrobrego
- też raczej nieprawda, myślę że to jego decyzja
Jacelinho pisze:
środa, 4 maja 2022, 14:24
Zrobił z gównianej drużyny ekipę na baraże.
No tutaj to bezsprzecznie prawda :)

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#106
Jako że lubię się czepiać i szukać absurdów, to troszkę śmieszne, że dziwi Cię decyzja Chrobrego (choć tak jak pisze uż. zebro - to na 100% decyzja Djurdjevica, Chrobry chciał go zatrzymać), bo "zrobił z gównianej drużyny ekipę na baraże", ale już "Plewnia out", mimo, że jest duża szansa na to, że z wcale nie lepszą drużyną ma szansę skończyć wyżej niż wspomniany Serb ze swoją. :)

W Poznaniu wsadzili go na minę od razu, ale w Głogowie udowodnił, że to trener z potencjałem. Prędzej czy później wróci na ławkę Lecha, a ja słyszałem, że z dwóch na teraz łączonych z nim klubów o wiele bliżej mu do GKS Tychy.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#123
W meczu rezerw kolejna bramkę zdobywa Edmund Machnik. Nie znalazłem statystyk z tego sezonu (nawet informacji o wieku czy pozycji zawodnika), ale co rzucam okiem na wyniki rezerw to koleś strzela w prawie każdym meczu. Przyszedł z Krasiejowa (wiem która to liga) gdzie miał 21 bramek w sezonie.
Wie ktoś coś o nim ?
Może warto zacząć go przymierzać do ekstraklasy :-)

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#124
smilee pisze:
poniedziałek, 9 maja 2022, 20:58
W meczu rezerw kolejna bramkę zdobywa Edmund Machnik. Nie znalazłem statystyk z tego sezonu (nawet informacji o wieku czy pozycji zawodnika), ale co rzucam okiem na wyniki rezerw to koleś strzela w prawie każdym meczu. Przyszedł z Krasiejowa (wiem która to liga) gdzie miał 21 bramek w sezonie.
Wie ktoś coś o nim ?
Może warto zacząć go przymierzać do ekstraklasy :-)
Napastnik, rocznik 99.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#125
smilee pisze:
poniedziałek, 9 maja 2022, 20:58
W meczu rezerw kolejna bramkę zdobywa Edmund Machnik. Nie znalazłem statystyk z tego sezonu (nawet informacji o wieku czy pozycji zawodnika), ale co rzucam okiem na wyniki rezerw to koleś strzela w prawie każdym meczu. Przyszedł z Krasiejowa (wiem która to liga) gdzie miał 21 bramek w sezonie.
Wie ktoś coś o nim ?
Może warto zacząć go przymierzać do ekstraklasy :-)
Edmund Machnik, rocznik 1999, został wypożyczony z Krasiejowa do końca sezonu.
W rundzie jesiennej w klasie okręgowej zdobył w 17 meczach aż 30 bramek. Widziałem go w jednym meczu, ma papiery na granie w wyższej lidze.
Nie wiem czy aktualnie w rezerwach Odry też występuje na pozycji napastnika. Chyba gra bardziej cofnięty.
Do tej pory w rezerwach strzelił dwa gole, z Chemikiem i Piotrówką.
https://m.youtube.com/watch?v=N8Aosvvtd ... e=emb_logo
1 min. 40 sek. - jego bramka z Chemikiem.
cron