Re: #5 - Odra Opole - Chrobry Głogów (pon. 23.08. g. 18:00)

#6
Dobra pierwsza połowa w wykonaniu Odry. Bardzo podoba mi się zresztą współpraca Sauczka ze Spychałą na prawej stronie i gra Marca (zdecydowanie najlepszy piłkarz Odry początku sezonu). Oby w drugiej sfinalizować przewagę, bo mieliśym przynajmniej 3-4 czyste szanse na gola (Sauczek na początku, Trojak x2 i Marzec po rożnym). Przy okazji, w końcu dobre dośrodkowania Janusa ze stałych fragmentów.
Bardzo podoba mi sie też pomysł sztabu trenerskiego na przejście w fazie ataku w 3-4-2-1, fajnie w ofensywie wyglądają boki, gdzie wysoko grający Maćkowiak i Spychała tworzą więcej miejsca dla Sauczka i Janusa.

Re: #5 - Odra Opole - Chrobry Głogów (pon. 23.08. g. 18:00)

#12
Ja bym tam jednak w euforię nie popadał bo optyka byłaby zupełnie inna gdyby nie bramka z karnego. Chrobry cienki, od 30 minuty w 10 broniący 0-0 a u nas brak napastnika przede wszystkim.

Co z tego że czapla znowu biegał za 3 jak ofensywnie nic to nie daje.

Obrona dobrze niska pomoc też ale w ofensywie tylko marzec i sauczek.

Cieszy że wreszcie Janusa dośrodkowania przechodzily 1 obrońcę (może się w końcu nauczył).

Zmiany też dziwne, cieszy że ogrywa młodych ale wróbel mnóstwo strat, mikinic na obronę ? Zdjęcie niziołka który miał niezly przegląd dzisiaj też moim zdaniem błąd.

Najgorsze jest to że jak już dochodzimy do strzału to przeważnie w bramkarza (nie ujmując bramkarzowi gości bo że 2 to faktycznie wyciągnął)

Teraz 2 ciężkie mecze, jesteśmy na 4 miejscu, trzeba łapać punkty bo 2 runda na wyjazdach łatwa nie będzie...

Re: #5 - Odra Opole - Chrobry Głogów (pon. 23.08. g. 18:00)

#13
Fatalne zmiany, tak naprawdę każda z nich to downgrade, a szczególnie chyba ta Wróbla. Niziołek zagrał bardzo dobry mecz, spokojnie top3 w naszym zespole. Brawo Trojak, brawo Marzec, bez nich byłaby lipa. Teraz czas na małą weryfikację.
Maćkowiak > Matuszewski.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 sierpnia 2021, 20:13 przez wijamurzyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: #5 - Odra Opole - Chrobry Głogów (pon. 23.08. g. 18:00)

#14
Nie wiem czy sauczek i spychała nie wytrzymują całego meczu, ale grają pewnie więc po ch... Ich zmieniać?
Zwłaszcza w takim meczu, gramy w przewadze, Chrobry broni się całym zespołem a u nas wchodzi wróbel za niziołka i mikinic na obronę. Bez sensu.

... A jak pisałem parę miesięcy że zemlo to będzie nasz filar to wszyscy się że mnie śmiali. Niestety brakuje kolejnych zmienników ale uważam że tych 3 środkowych co mamy to naprawdę na tą ligę w zupełności starczy.

Re: #5 - Odra Opole - Chrobry Głogów (pon. 23.08. g. 18:00)

#15
Pochwała dla Odry za zaangażowanie przez całe 90 minut, bez żadnego asekuranctwa. O wiele lepiej niż w poprzednich meczach. Minusy są takie, że jak Chrobry ustawił się w obronie to było bicie głową w mur. Żadnych strzałów zza pola karnego. Zero prostopadłych piłek (chociaż Janus miał okazję tak zagrać). Zero wrzutek na bliższy słupek. W powietrzu raz Czapliński uderzył głową, ale nie trafił w swiatło bramki. Fajnie że wygraliśmy, ale niech Odra zrobi w końcu jakiś krok do przodu w ofensywie.

Re: #5 - Odra Opole - Chrobry Głogów (pon. 23.08. g. 18:00)

#25
mario11983 pisze:
środa, 25 sierpnia 2021, 20:03
https://gol24.pl/fortuna-1-liga-wprowad ... 2-15693159
VAR miał być docelowo na wszystkich meczach 1 ligi
"Według informacji z PZPN na pierwszoligowych boiskach wykorzystywany będzie system VAR „light”, który może funkcjonować przy minimum czterech kamerach. Szczegóły wprowadzania tego rozwiązania są jeszcze dopracowywane."
No i te 4 kamery są zawsze na Odrze....
TYLKO ODRA OKS !!!
cron