Re: #4 - Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (czw. 19.08. g. 18:00)

#2
Oj Marzec, strzelil głowa, ale jak pytał bramkarza w ktory rog strzelic ma nogą, to nie trafił w bramke. Panie Mateuszu spokoj w takich sytuacjach, głowa musi pozostać zimna do konca. Do tej sytucji z ostatniej minuty Marzec miał wiecej okazji na gola. Cieszmy sie, ze choc jedna wpakowal za 3 punkty. Nie wiem dlaczego, ale po przerwach Odra wychodzi jakas przymeczona, lub ospała. Czy to jeszcze efekt ciezkich treningow ? Nie wydaje mi sie.

Re: #4 - Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (czw. 19.08. g. 18:00)

#7
smilee pisze:
czwartek, 19 sierpnia 2021, 19:13
Jaki sygnał daje trener drużynie zmieniając 2 bocznych obrońców i wprowadzając mikinica który też ustawił się na obronie?

Po raz kolejny brawa za walkę dla trojaka i marca, sauczek nieźle.

Druga połowa dramat niestety :-(
Spychała sam poprosił o zmianę, a że Szrek nadal kontuzjowany, to jedyna opcją za niego był Mikinic.
A swoją drogą Petrak udany debiut, widać że to twardo grający obrońca.

Re: #4 - Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (czw. 19.08. g. 18:00)

#9
mario11983 pisze:
czwartek, 19 sierpnia 2021, 19:16
smilee pisze:
czwartek, 19 sierpnia 2021, 19:13
Jaki sygnał daje trener drużynie zmieniając 2 bocznych obrońców i wprowadzając mikinica który też ustawił się na obronie?

Po raz kolejny brawa za walkę dla trojaka i marca, sauczek nieźle.

Druga połowa dramat niestety :-(
Spychała sam poprosił o zmianę, a że Szrek nadal kontuzjowany, to jedyna opcją za niego był Mikinic.
A swoją drogą Petrak udany debiut, widać że to twardo grający obrońca.
Problemem Petraka z całą pewnością jest to, że Maćkowiak jest jedynym grającym regularnie młodzieżowcem (i radzi sobie dobrze).
A jeszcze tak z innej beczki - czekają nas, na ten moment, dwa wyjazdy do Lubina, bo mecz z Podbeskidziem będzie grany pod koniec listopada, a mecz z Arką Gdynia, gdzie wybieramy się w 6. kolejce, będzie rozegrany w połowie marca. Jeśli nie przełożymy meczu z Polkowicami, to będzie to trzeci wyjazd na stadion Zagłębia.

Re: #4 - Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (czw. 19.08. g. 18:00)

#12
A mi po latach obserwacji udało się rozszyfrować gęsty Janusa prz.y stałych fragmentach:

- jedną ręką w górze: Uwaga spierdole dośrodkowanie

- dwie ręce w górze: Ale spierdole dośrodkowanie
:-)

... A tak poważnie to miał dzisiaj że 2 niezle.

Martwi mnie też Arek Piech, trochę zaczyna to wyglądać tak jak za czasów kiedy szymek czy czapla wchodzili na ostatnie 20 minut i biegali jak kurczaki bez głowy. Klasa oczywiście pozostała ale kondycja i szybkość już nie te :-(

Re: #4 - Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (czw. 19.08. g. 18:00)

#15
Janus trzy razy dośrokowuje w to samo miejsce, zawodnicy biegną do przodu nie patrząc gdzie leci piłka. Piłka jest podkręcona i odchodzi od bramki - efekt - piłka za ich plecami. I tak trzy razy. Jeśli chodzi o Czaplińskiego to jego pojedyńczy presing nic nie wnosi. Do tego ciągle ustawia się plecami do bramki i nic z tego nie wynika. Koncepcja jego gry do przemyślenia.
cron