Re: # 32 - Odra Opole - Bruk-Bet Termalica (nd 30.05. g. 12.40 )

#28
Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na grę Szymona Drewniaka. Dotychczas nie byłem jego fanem, ale w meczu BBT jeździł na dupie od pierwszej do ostatniej minuty. Opolski N'Golo Kante ;) Przechwyty, zablokowane strzały, doskok, wślizgi, kierowanie drużyną. Naprawdę byłem pod wrażeniem.
Widać też było zjazd fizyczny Trojaka. Gra praktycznie wszystko i mam wrażenie, że ma dołek fizyczny. Już około 60 minuty było widać, że ledwo żyje.

Re: # 32 - Odra Opole - Bruk-Bet Termalica (nd 30.05. g. 12.40 )

#32
A to dziekuje za wyjasnienie. Wiele to zmienia. Do tej pory Drewniak niczym sie nie wyrozniał, nawet napisze był słabszy od wielu innych pilkarzy. Ale wiemy, ze ten grajek ma potencjał, moze faktycznie lepiej wspolpracuje z Plewnia. Moze zatesknil za ekstraklapa i pragnie teraz wprowadzic Odre na " salony " 26 ligi europejskiej. Oby podtrzymal forme w dwoch ostatnich meczach. Mecz z Tychami zapowiada sie znakomicie. Nie mam najmniejszego pojecia dlaczego tak mało ludzi bylo na meczu z liderem ?! Czy taki byl limit z uwagi na pandemie ? Jezeli nie to troche smutne w momencie kiedy w najblizszym czasie maja zapasc decyzje zwyciezcy przetargu i wbicia pierwszej łopaty.
cron