Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#129
pitek88 pisze:
piątek, 25 czerwca 2021, 9:05
Trochę z innej beczki ale naprawdę ciekawe info....
http://www.90minut.pl/news/312/news3127 ... Zdroj.html
Szacunek że wrócił do klubu w którym się wychował bo pewnie mógłby grać w każdym lepszym klubie z extraklasy i zarabiać mega pieniądz.
Mega pieniądz to on już w Niemczech zarobił :)

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#130
Dokładnie, to co w Esie mu proponowali to pewnie na 'waciki'. Ale oczywiście szacunek ogromny za zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności, nie tylko będzie grać, ale i pomaga finansowo oraz zbudował tam Akademię Borussii. Będą mieli fajną przygodę tacy piłkarze Stali Brzeg, którzy będą mogli opowiadać przy piwku, że grali przeciwko Piszczkowi.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#135
maverick pisze:
poniedziałek, 28 czerwca 2021, 8:07
cartman pisze:
poniedziałek, 28 czerwca 2021, 8:04
Właśnie Odra wrzuciła na fejsie, że nie przedłużają umowy z Wypychem.
No właśnie zdziwiony jestem. Nie wiem jakie względy o tym zdecydowały ale decyzja trudna do zrozumienia szczególnie mając na uwadze końcówkę sezonu w jego wykonaniu.
Pewnie kwestie finansowe. Odchodzi Wypych, więc zostanie Żemło.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#136
mario11983 pisze:
poniedziałek, 28 czerwca 2021, 8:11
maverick pisze:
poniedziałek, 28 czerwca 2021, 8:07
cartman pisze:
poniedziałek, 28 czerwca 2021, 8:04
Właśnie Odra wrzuciła na fejsie, że nie przedłużają umowy z Wypychem.
No właśnie zdziwiony jestem. Nie wiem jakie względy o tym zdecydowały ale decyzja trudna do zrozumienia szczególnie mając na uwadze końcówkę sezonu w jego wykonaniu.
Pewnie kwestie finansowe. Odchodzi Wypych, więc zostanie Żemło.
Czyli chcemy ściąć drzewo, więc wyrzucamy siekierę, a zostawiamy gumowy młotek. Niemiłe zaskoczenie.
cron