Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#251
wijamurzyn pisze:
niedziela, 11 lipca 2021, 21:11
mario11983 pisze:
niedziela, 11 lipca 2021, 20:59
wijamurzyn pisze:
niedziela, 11 lipca 2021, 20:04

To grubo :) na jakiej pozycji grał konkretnie?
Środkowy pomocnik
Nie wiem czy jest nam potrzebny piłkarz na tę pozycję. Nikt przecież nie odszedł, trzeba dawać więcej szans Wróblowi + Niziołek.
Gramy trójką środkowych pomocników, a w kadrze mamy tylko 4. Jeszcze jeden by się przydał w razie kontuzji czy kartek.
Boczny obrońca Stachera odpalony po wczorajszym sparingu, Szczytniewski ma być dalej testowany.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#253
Też mi sie najbardziej podobał ten z numerem 21. Grał cały czas do przodu. Raz oddał strzał z dużej odległości, co świadczy o tym, że się nie boi.
Natomiast w ogóle nie rozumiem gry Wróbla. Czy w zeszłym sezonie, czy w sobotnim sparingu, zawsze gra tak samo. Według mnie nie daje nic w obronie, nie ma przechwytów, nie wygrywa głowy. Jak ma piłkę przy nodze, to podanie zawsze do tyłu lub do boku - specjalnie zwracałem w sobotę na to uwagę. Nigdy do przodu. Gra na alibi, mega zachowawczo. Podsumowując: ani pożytku w defensywie, ani w ofensywie. Dostaje tyle szans bo pokazuje coś więcej na treningach ? "Promujemy" go bo jest nasz ?

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#254
cartman pisze:
poniedziałek, 12 lipca 2021, 10:03
Też mi sie najbardziej podobał ten z numerem 21. Grał cały czas do przodu. Raz oddał strzał z dużej odległości, co świadczy o tym, że się nie boi.
Natomiast w ogóle nie rozumiem gry Wróbla. Czy w zeszłym sezonie, czy w sobotnim sparingu, zawsze gra tak samo. Według mnie nie daje nic w obronie, nie ma przechwytów, nie wygrywa głowy. Jak ma piłkę przy nodze, to podanie zawsze do tyłu lub do boku - specjalnie zwracałem w sobotę na to uwagę. Nigdy do przodu. Gra na alibi, mega zachowawczo. Podsumowując: ani pożytku w defensywie, ani w ofensywie. Dostaje tyle szans bo pokazuje coś więcej na treningach ? "Promujemy" go bo jest nasz ?
Nie zapominajmy, że w podstawowym składzie musi być dwóch młodzieżowców. Jednym z nich pewnie będzie boczny obrońca Maćkowiak, drugim stoper Tkocz lub ewentualnie właśnie Wróbel.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#255
mario11983 pisze:
poniedziałek, 12 lipca 2021, 10:13
cartman pisze:
poniedziałek, 12 lipca 2021, 10:03
Też mi sie najbardziej podobał ten z numerem 21. Grał cały czas do przodu. Raz oddał strzał z dużej odległości, co świadczy o tym, że się nie boi.
Natomiast w ogóle nie rozumiem gry Wróbla. Czy w zeszłym sezonie, czy w sobotnim sparingu, zawsze gra tak samo. Według mnie nie daje nic w obronie, nie ma przechwytów, nie wygrywa głowy. Jak ma piłkę przy nodze, to podanie zawsze do tyłu lub do boku - specjalnie zwracałem w sobotę na to uwagę. Nigdy do przodu. Gra na alibi, mega zachowawczo. Podsumowując: ani pożytku w defensywie, ani w ofensywie. Dostaje tyle szans bo pokazuje coś więcej na treningach ? "Promujemy" go bo jest nasz ?
Nie zapominajmy, że w podstawowym składzie musi być dwóch młodzieżowców. Jednym z nich pewnie będzie boczny obrońca Maćkowiak, drugim stoper Tkocz lub ewentualnie właśnie Wróbel.
Musi być dwóch? Dotychczas był tylko jeden.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#256
wijamurzyn pisze:
poniedziałek, 12 lipca 2021, 10:17
mario11983 pisze:
poniedziałek, 12 lipca 2021, 10:13
cartman pisze:
poniedziałek, 12 lipca 2021, 10:03
Też mi sie najbardziej podobał ten z numerem 21. Grał cały czas do przodu. Raz oddał strzał z dużej odległości, co świadczy o tym, że się nie boi.
Natomiast w ogóle nie rozumiem gry Wróbla. Czy w zeszłym sezonie, czy w sobotnim sparingu, zawsze gra tak samo. Według mnie nie daje nic w obronie, nie ma przechwytów, nie wygrywa głowy. Jak ma piłkę przy nodze, to podanie zawsze do tyłu lub do boku - specjalnie zwracałem w sobotę na to uwagę. Nigdy do przodu. Gra na alibi, mega zachowawczo. Podsumowując: ani pożytku w defensywie, ani w ofensywie. Dostaje tyle szans bo pokazuje coś więcej na treningach ? "Promujemy" go bo jest nasz ?
Nie zapominajmy, że w podstawowym składzie musi być dwóch młodzieżowców. Jednym z nich pewnie będzie boczny obrońca Maćkowiak, drugim stoper Tkocz lub ewentualnie właśnie Wróbel.
Musi być dwóch? Dotychczas był tylko jeden.
Jednak masz rację, wystarczy jeden młodzieżowiec (zapewne będzie nim Maćkowiak).
Z przyzwyczajenia napisałem o dwóch młodzieżowcach, bo tylu przynajmniej u nas przeważnie grało w podstawie w zeszłym sezonie.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#263
mario11983 pisze:
niedziela, 11 lipca 2021, 21:22
wijamurzyn pisze:
niedziela, 11 lipca 2021, 21:11
mario11983 pisze:
niedziela, 11 lipca 2021, 20:59

Środkowy pomocnik
Nie wiem czy jest nam potrzebny piłkarz na tę pozycję. Nikt przecież nie odszedł, trzeba dawać więcej szans Wróblowi + Niziołek.
Gramy trójką środkowych pomocników, a w kadrze mamy tylko 4. Jeszcze jeden by się przydał w razie kontuzji czy kartek.
Boczny obrońca Stachera odpalony po wczorajszym sparingu, Szczytniewski ma być dalej testowany.
Jezeli pilkarz jest dobry i jest okazja to jak najbardziej trzeba brac. Nie ma sensu sprowadzac i wstawiac przecietniaka do skladu tylko dlatego, ze jest nominalnym napastnikiem. A o dobrych pilkarzy jest trudno. Moze napadziora jeszcze znajdziemy. A moze trener liczy, ze Piech odzyska forme ta ktora zaprezentowal, gdy pojawil sie po raz pierwszy w Opolu. Liczymy na to rowniez.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#271
mario11983 pisze:
czwartek, 15 lipca 2021, 10:27

Trzy mecze z każdej kolejki w telewizji, pozostałe mecze na IPLA.
Wygląda na to, że wszystkie dni i godziny rozgrywania meczów będzie ustalała telewizja Polsat. Dramat.
To nieprawda, kluby mają prawo zmienić godziny meczów transmitowanych w ipli po akceptacji telewizji, nie bedzie zgody tylko w wyjątkowych sytuacjach (najpewniej gdy mecz w ipli mieć będzie cięższy kaliber marketingowy niż ten w polsacie), to nic kontrowerysjnego

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#273
herbowy pisze:
czwartek, 15 lipca 2021, 13:27
mario11983 pisze:
czwartek, 15 lipca 2021, 10:27

Trzy mecze z każdej kolejki w telewizji, pozostałe mecze na IPLA.
Wygląda na to, że wszystkie dni i godziny rozgrywania meczów będzie ustalała telewizja Polsat. Dramat.
To nieprawda, kluby mają prawo zmienić godziny meczów transmitowanych w ipli po akceptacji telewizji, nie bedzie zgody tylko w wyjątkowych sytuacjach (najpewniej gdy mecz w ipli mieć będzie cięższy kaliber marketingowy niż ten w polsacie), to nic kontrowerysjnego
No to czekamy aż klub zmieni godzinę pierwszego meczu z 18:00 na np. 19:45

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#274
yopo pisze:
czwartek, 15 lipca 2021, 14:07
Czesc.
Podpowiedzie jak kupic karnet za 5zł?
Podaje dane (wyoełniam formularz) na stronie do tego dedykowanej i wyskakuje tylko komunikat.
"Dziekujemy Twoje dane zostaly zapisane" i nic wiecej.
Żadnego maila ie doatałe. Brak linka by zapłacić itd.
Jak to działa?
Tu masz wszystko: http://odraopole.pl/news/rusza-rezerwac ... ytmieodry/

A swoją drogą to nie można było ich normalnie puścić przez system biletowy żeby można było zapłacić online ?

Informacji na podstronie http://odraopole.pl/karnet-za-5zl/ jakiejkolwiek brak, po co podajemy maila skoro żadne potwierdzenie i tak nie przychodzi?

Jak na obecne czasy i powszechność usług cyfrowych słabiutko ... :-(
cron