FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#1
Transfery. Dawid Wolny w 1. lidze?
Na wyższą półkę może także wskoczyć były gracz Skry Częstochowa, Dawid Wolny. Napastnik, który pod Jasną Górą rok temu strzelił osiem bramek, a teraz poprawił ten dorobek o 11 goli. Z takim wynikiem nietrudno o zainteresowanie klubów, które są bliskie awansu do 1. ligi. Słyszymy także o tym, że napastnik jest na liście zespołów, które obecnie grają na zapleczu Ekstraklasy. Chodzi o:
Koronę Kielce
GKS Tychy

Oba zespoły miały obserwować napastnika Sokoła Ostróda. Portal “stomil.olsztyn.pl” informował także, że na ostatnim meczu drugoligowca zawodnika oglądali przedstawiciele Stomilu. Czwartym klubem, który ma na radarze Wolnego, ma być Odra Opole, której jest wychowankiem i kibicem. Opolanie niedawno przedłużyli kontrakt z Dawidem Czaplińskim, więc nie wiadomo na ile realny byłby ruch z kolejnym napastnikiem, bo w kadrze są także Adam Żak i Arkadiusz Piech. Słyszymy jednak, że Odra faktycznie o takim ruchu myślała. Być może dlatego, że jak podaje “Sport” Czapliński może zostać przesunięty na “dziesiątkę”, więc miejsce z przodu się zwolni.

W każdym razie – Wolny sporo ofert ma i klub latem zmieni. Jego kontrakt z Sokołem wygasa, ma 26 lat, więc nie trzeba za niego płacić odstępnego. A że jest po dobrym sezonie, to faktycznie pozostaje kuszącą opcją dla kilku klubów.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#10
respest pisze:
piątek, 28 maja 2021, 8:46
Skończcie już z tym narzekaniem (szczególnie po udanym punktowo sezonie) oraz płonnymi nadziejami. Ani nie mamy 'szrotu' ani drużyny na awans. I mam obawę, że tak będzie do czasu kiedy nie ruszy budowa stadionu i zapewnienia, że w przypadku awansu będziemy mogli grać na choćby niewykończonym, ale swoim stadionie.
W punkt!
cron