Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#278
Co my jesteśmy za dziady to nie mam pytań. Mecz sparingowy, nikt nie poda składu, żadnej relacji. Już nie powiem żebyśmy byli na poziomie Ruchu który transmituje swoje mecze towarzyskie ale ludzie to jest 1 liga. XXI wiek a my funkcjonujemy jak B klasowy klub. Choć przepraszam bo lata temu już grając z ziomkami w B klasie mieliśmy „serwis” działający kilka razy lepiej.

Nie wiem co musi się w tym klubie stać żebyśmy doczekali się jakiegoś wywiadu z trenerem po sezonie, paru słów od nowych zawodników, jakiegoś ciekawego reportażu.

A szkoda się wkurwiac…

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#279
maverick pisze:
sobota, 17 lipca 2021, 9:41
Co my jesteśmy za dziady to nie mam pytań. Mecz sparingowy, nikt nie poda składu, żadnej relacji. Już nie powiem żebyśmy byli na poziomie Ruchu który transmituje swoje mecze towarzyskie ale ludzie to jest 1 liga. XXI wiek a my funkcjonujemy jak B klasowy klub. Choć przepraszam bo lata temu już grając z ziomkami w B klasie mieliśmy „serwis” działający kilka razy lepiej.

Nie wiem co musi się w tym klubie stać żebyśmy doczekali się jakiegoś wywiadu z trenerem po sezonie, paru słów od nowych zawodników, jakiegoś ciekawego reportażu.

A szkoda się wkurwiac…
Medialnie jesteśmy gorsi od klubów drugoligowych bo taki Ruch to jest dwie klasy wyżej niż my.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#283
Kuba Zaodrze pisze:
sobota, 17 lipca 2021, 10:05
maverick pisze:
sobota, 17 lipca 2021, 9:41
Co my jesteśmy za dziady to nie mam pytań. Mecz sparingowy, nikt nie poda składu, żadnej relacji. Już nie powiem żebyśmy byli na poziomie Ruchu który transmituje swoje mecze towarzyskie ale ludzie to jest 1 liga. XXI wiek a my funkcjonujemy jak B klasowy klub. Choć przepraszam bo lata temu już grając z ziomkami w B klasie mieliśmy „serwis” działający kilka razy lepiej.

Nie wiem co musi się w tym klubie stać żebyśmy doczekali się jakiegoś wywiadu z trenerem po sezonie, paru słów od nowych zawodników, jakiegoś ciekawego reportażu.

A szkoda się wkurwiac…
Medialnie jesteśmy gorsi od klubów drugoligowych bo taki Ruch to jest dwie klasy wyżej niż my.
Szkoda sie wku...ć. Jeszcze jednego zdolnego kierownika dokoptowac. Wstyd I tyle.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#287
mario11983 pisze:
sobota, 17 lipca 2021, 17:28
maverick pisze:
sobota, 17 lipca 2021, 17:15
mario11983 pisze: https://www.gksjastrzebie.com/aktualnos ... meczu.html
Skrót dzisiejszego sparingu
Podopierdalam się dalej. 19:15 a u nas brak wyniku…
Nie ma się co czepiać, na FB jest wynik.
Ale Ty tak serio? Z pełnym szacunkiem, ale jeśli FB ma być naszym podstawowym kanałem to czas zwijać kram.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#290
maverick pisze:
sobota, 17 lipca 2021, 18:13
mario11983 pisze:
sobota, 17 lipca 2021, 17:28
maverick pisze:
sobota, 17 lipca 2021, 17:15
Nie uzywam FB

Podopierdalam się dalej. 19:15 a u nas brak wyniku…
Nie ma się co czepiać, na FB jest wynik.
Ale Ty tak serio? Z pełnym szacunkiem, ale jeśli FB ma być naszym podstawowym kanałem to czas zwijać kram.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#293
Kuba Zaodrze pisze:
wtorek, 20 lipca 2021, 8:35
Za 10 pierwszy mecz ligowy a my nie mamy trenera z uprawnieniami czy klub kogoś szuka czy będą nam dawać kary finansowe, walkowery, minusowe punkty?
No trenera mamy jak prezes powiedział.Szczerze myślałem że rządy młodego Wójcika to były na poziomie amatorskim ale patrząc się na to co się dzieje to kluby z okręgówki są lepiej prowadzone.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#295
Z.karnetami też rzeźnia !

System rezerwacji zrobili, zapisaliśmy się z ziomkami na te same miejsca co od lat, dzisiaj ziomek poszedł odebrać i się okazało że miejsc nie ma bo ktoś zajął i możemy sobie wybrać nowe (a resejtrowalismy zaraz po uruchomieniu systemu).

... Stali karnetowicze stracili na tym że 1000 karnetów po 5 zł i wszyscy Ci którzy normalnie by ich nie kupili to wzięli bo były po 5 zł.

A potem stadion będzie pustkami świecił bo karnety kupione a ... Pogoda słaba :-(

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#296
Ten klub od lat toczy gangrena dziadostwa. Strefa sportowa wyglada ok ale wszystko dookoła stacza się w dół błyskawicznie. Brak marketingu, brak klubowej tv, brak struktur itp itd. Dziwie się ze Tomek Lisinski firmuje takie dziadostwo bo kto jak kto ale jest kumatym gościem i wątpię żeby zadowalał się tym jak teraz wyglada ten klub. A nie wyglada w ogóle…
Hitem zdjęcie z podpisu kontraktu przez jakiegoś mlodziaka gdzie Pan Ireneusz nawet okularów z głowy nie ściągnie i wyglada to wszystko jak w B klasie. Ja pierdole odechciewa się wszystkiego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#297
smilee pisze:
wtorek, 20 lipca 2021, 15:52
Z.karnetami też rzeźnia !

System rezerwacji zrobili, zapisaliśmy się z ziomkami na te same miejsca co od lat, dzisiaj ziomek poszedł odebrać i się okazało że miejsc nie ma bo ktoś zajął i możemy sobie wybrać nowe (a resejtrowalismy zaraz po uruchomieniu systemu).

... Stali karnetowicze stracili na tym że 1000 karnetów po 5 zł i wszyscy Ci którzy normalnie by ich nie kupili to wzięli bo były po 5 zł.

A potem stadion będzie pustkami świecił bo karnety kupione a ... Pogoda słaba :-(
Ja też, mimo że rejestrowałem się krótko po otwarciu rezerwacji, nie odebrałem karnetu na te miejsce, które zadeklarowałem.
W sumie w puli jest 2000 karnetów za 5 zł, a na wczoraj już było 1400 zarezerwowanych.
Oby przynajmniej połowa tych ludzi chodziła na mecze...

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#298
Ja niestety obawiam się że będzie słabo i ostatecznie to nie wiem czy zamiast 2000 karnetów po 5 zł nie było by lepsze 10000 biletów (czy ile tam by wyszło) na pojedyncze mecze.

Osoby posiadające karnety z poprzedniego roku powinny mieć absolutne pierwszeństwo w wyborze miejsca, bo tak skończy się tym że "moje miejsce" będzie przez połowę sezonu świeciło pustką bo karnet na nie "kupił" (nikogo nie obrażając) przygodny kibic, który na meczu pojawi się 2 razy jak akurat będzie ładna pogoda i będzie mu się nudziło po wycieczce do zoo.

Obym się mylił i musiał to odszczekac i na każdym meczu było 3500 kibiców, ale patrzsc na frekwencje z ostatnich lat to na stadionie bedzie po 1200 z czego 200 kupi bilet bo z jakiegoś powodu nie wzięli karnetu za darmo.
cron