Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#201
Foker pisze:
środa, 30 czerwca 2021, 20:48
snajper pisze:
środa, 30 czerwca 2021, 19:16
Komu zalezy nad pozostawieniem Janusa w Opolu ? Czy jest choc jeden kibic Odry ? Jesli nie to jakim sposobem kontrakt nie zostal rozwiazany za porozumieniem stron ???
Skończ pier****ć, mnie też wkurw*ają wrzutki na pierwszego, ale płaczesz tutaj od kiedy się pojawił w klubie.
Dusza szatni, doświadczenie, zdarzy się mu zrobić coś niekonwencjonalnego. Zapewne ostatni sezon na tym poziomie rozgrywkowym.
Nie unoś się Kolego… niekonwencjonalnie to on pierdoli akcje za akcja. Dusza szatni owszem, ale po akcji z Trojakiem w szanującym się klubie obydwaj siedzieliby właśnie w pośredniaku.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#202
Fanem gry Janusa nie jestem, myślę że to byłby dobry moment na rozstanie, ale skoro jest kontrakt, który automatycznie się przedłużył, to nie wiem czy jest sens koniecznie go rozwiązywać. Tylko błagam, niech ktoś inny wykonuje SFG...

Większe pretensje mam o odpuszczenie wzmocnienia na pozycji stopera, bo wychodzi na to że pozbywamy się Wypycha, a przedłużamy kontrakt z Żemłą, czyli zostajemy z elektrykiem i co więcej nie mamy nawet dla niego zmiennika. Ale nie ma co narzekać i spójrzmy na to pozytywnie - klub stara się zatrzymać tych zawodników, którzy gwarantują emocje. ;)

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#209
LooZ^ pisze:
środa, 30 czerwca 2021, 20:21
Komu zalezy nad pozostawieniem Janusa w Opolu ? Czy jest choc jeden kibic Odry ? Jesli nie to jakim sposobem kontrakt nie zostal rozwiazany za porozumieniem stron ???
Dziwne, byłem pewny, że to sztab trenerski decyduje, a nie "chociaż jeden kibic Odry", no chyba, że Piotrek czy Adam nie są kibicami Odry.
No wiec po co ten temat spekulacje ?? Do tej pory nie mielismy trenerow ?

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#210
maverick pisze:
czwartek, 1 lipca 2021, 5:53
Foker pisze:
środa, 30 czerwca 2021, 20:48
snajper pisze:
środa, 30 czerwca 2021, 19:16
Komu zalezy nad pozostawieniem Janusa w Opolu ? Czy jest choc jeden kibic Odry ? Jesli nie to jakim sposobem kontrakt nie zostal rozwiazany za porozumieniem stron ???
Skończ pier****ć, mnie też wkurw*ają wrzutki na pierwszego, ale płaczesz tutaj od kiedy się pojawił w klubie.
Dusza szatni, doświadczenie, zdarzy się mu zrobić coś niekonwencjonalnego. Zapewne ostatni sezon na tym poziomie rozgrywkowym.
Nie unoś się Kolego… niekonwencjonalnie to on pierdoli akcje za akcja. Dusza szatni owszem, ale po akcji z Trojakiem w szanującym się klubie obydwaj siedzieliby właśnie w pośredniaku.
Wlasnie tej " duszy szatni ", ale niegrajacej w pierwszym zespole ( nie wierze ze odzyska forme z przed 2 lat ) najbardziej sie obawiam. Psychologia. Tak wplywowy pilkarz na szatnie, lecz nie grajacy moze obnizac morale zespolu oraz byc zbyt wplywowy na naszego mlodego trenera. Przykladow multum, ale przytocze chociaz konflikt Peszko w Lechii. To tylko moje obawy. I obym mylil sie.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#217
Oczywiście nie moge tego przewidzieć, ale inna sytuacja kiedy rywalizujesz z jednym, dość wiekowym Słowakiem, a inna kiedy w zespole masz mega talent młody ściągnięty właśnie za kilkaset tys, inny młody talent który już w poprzednim sezonie był promowany przez klub oraz solidnego ligowca, który tez trochę punktów klubowi wybronił. No znam piłkarzy którzy dokonali lepszych wyborów swoich nowych klubów.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#221
mario11983 pisze:
wtorek, 6 lipca 2021, 17:30
respest pisze:
wtorek, 6 lipca 2021, 17:23
Rosa z 3 bramkarza Odry na 4 Wisły, ambitnie :D
A skąd wiesz że nie będzie pierwszym czy drugim bramkarzem? Szromnik też odchodził jako rezerwowy, a teraz broni w Śląsku
" czemu Rosa odszedl spytajcie sie wielkiego trenera bramkarzy Odry...Jak taki czlowiek moze byc przy pilce nie majac pojecia co robi.." - Czy ten komentarz ktory znalazlem na 90 minut to komentarz samego Rosy, czy byly problemy pomiedzy nim a trenerem bramkarzy ? Nie przypuszczam, ze taki komentarz wstawil jakis kibic Odry. Zawsze jakies ciekawostki wyplywaja. Ale musimy zdawac sobie sprawe, ze pilkarz z ktorego rezygnuje sie, zawsze bedzie oczernial a nie chwalil bylego pracodawce.
cron