Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#181
No i super. Spychałę już chciałem parę sezonów temu, według mnie niedoceniany a i przez większość kariery miał same udane sezony na szczeblu centralnym (wyjątkiem poprzedni w Warcie, ale gdyby i tam miał dobry to nie musiałby schodzić ligę niżej). Maćkowiak z kolei już był blisko Odry zimą, zainteresowanie wyrażał też ŁKS, powalczy z Klimkiem o pozycję na boku obrony. Ważne, że wszyscy zawodnicy U-23, taki powinien być kierunek naszego klubu.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#182
yopo pisze:
wtorek, 29 czerwca 2021, 12:41
No i spoko,
Pewne info.
Przychodzi Furlepa - robi awans do Ex i zwalniają go jak wcześniej. Proste!

A tak poważnie to jakiś dramat z nim nas się szykuje.
Zaśmiałem się haha
Fajnie ze wraca, spore doświadczenie, z Plewnią stworzą zgrany duet (mam nadzieję)
Sauczek ma dobrą opinię, moze u nas faktycznie odpali na dobre. Względnie młody jeszcze jest. Trojak zostaje na 100% wg tego co się mówi? Miał u nas świetny sezon, takich graczy nam trzeba.
Maćkowiak i Spychała również wyglądają na solidnych zawodników, również dość młodzi.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#193
wijamurzyn pisze:
środa, 30 czerwca 2021, 14:19
Terminarz rozgrywek
http://www.90minut.pl/news/312/news3129 ... -2022.html
Zaczynamy u siebie z Miedzią, później wyjazd do Bielska-Białej.
Zdaje się meczu domowego z Podbeskidziem w listopadzie nie będziemy mogli rozegrać w Opolu, więc pewnie dobrze byłoby zamienić się z nimi meczami w roli gospodarza.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#198
snajper pisze:
środa, 30 czerwca 2021, 19:16
Komu zalezy nad pozostawieniem Janusa w Opolu ? Czy jest choc jeden kibic Odry ? Jesli nie to jakim sposobem kontrakt nie zostal rozwiazany za porozumieniem stron ???
Bo aby kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron potrzeba zgody obu stron. A Janus miał w kontrakcie zapis, który automatycznie przedłużał umowę o kolejny sezon po rozegraniu odpowiedniej liczby meczów bądź minut.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#199
Komu zalezy nad pozostawieniem Janusa w Opolu ? Czy jest choc jeden kibic Odry ? Jesli nie to jakim sposobem kontrakt nie zostal rozwiazany za porozumieniem stron ???
Dziwne, byłem pewny, że to sztab trenerski decyduje, a nie "chociaż jeden kibic Odry", no chyba, że Piotrek czy Adam nie są kibicami Odry.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#200
snajper pisze:
środa, 30 czerwca 2021, 19:16
Komu zalezy nad pozostawieniem Janusa w Opolu ? Czy jest choc jeden kibic Odry ? Jesli nie to jakim sposobem kontrakt nie zostal rozwiazany za porozumieniem stron ???
Skończ pier****ć, mnie też wkurw*ają wrzutki na pierwszego, ale płaczesz tutaj od kiedy się pojawił w klubie.
Dusza szatni, doświadczenie, zdarzy się mu zrobić coś niekonwencjonalnego. Zapewne ostatni sezon na tym poziomie rozgrywkowym.
cron