Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#151
maverick pisze:
poniedziałek, 28 czerwca 2021, 14:32
wijamurzyn pisze:
poniedziałek, 28 czerwca 2021, 14:20
Ale też bez przesady, przecież poza Tabisiem odchodzą rezerwowi albo nawet trybunowi. Ja bym póki co nie panikował.
Masz racje sam Tabis tez przeciez pół sezonu dobre miał z głowy. Zobaczymy jak to się poukłada już dawno nie byłem tak ciekaw ludzi którzy do nas przyjdą.
Tabiś zagrał 26 z 34 meczów także nie wiem jak ci wyszło dobre pół sezonu :)

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#155
Pamiętam takie nasze czasy 3-ligowe, gdzie co sezon/rundę wymienialiśmy polowę składu. Potem przyszła stabilizacja i zamiast wymian, były kosmetyczne zmiany. Tym sposobem wielu zawodników grających w 3 lidze wprowadziło OKS do I ligi. Winarczyk był ostatnim z tych grajków, szacun dla niego i za bramkę z Polonią Warszawa z rzutu wolnego, piękny gol.
Szkoda, solidny, 30 lat więc jeszcze kilka lat gry przed nim.
Dawno u nas nie było tak dużych zmian.
Odeszło 7 zawodników i to pewnie nie koniec, ale wierzę że kadra na wiosnę będzie po prostu lepsza.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#157
mario11983 pisze:
poniedziałek, 28 czerwca 2021, 17:12
Myślę, że to już koniec odejść. Czyli napewno potrzebujemy dwóch lewych, prawego i środkowego obrońcy, skrzydłowego.
Jeszcze Rosa pewnie odejdzie. Na tę chwilę:

B - Kuchta, Sapielak
Boczni obrońcy - Szrek, Klimek
ŚO - Kamiński, Żemło, Kostrzycki
Boczni pomocnicy - Mikinić, Janus, Nowak, Kaczka
ŚP - Trojak, Niziołek, Wróbel, Drewniak, Czapliński
N - Piech, Żak, Sluga

Wychodzi, że na pewno 2 bocznych obrońców, jeden środkowy, minimum jeden boczny pomocnik i jeden środkowy pomocnik na zabezpieczenie w przypadku kontuzji (powrót Czajkowskiego?).

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#158
wijamurzyn pisze:
poniedziałek, 28 czerwca 2021, 14:52
maverick pisze:
poniedziałek, 28 czerwca 2021, 14:32
wijamurzyn pisze:
poniedziałek, 28 czerwca 2021, 14:20
Ale też bez przesady, przecież poza Tabisiem odchodzą rezerwowi albo nawet trybunowi. Ja bym póki co nie panikował.
Masz racje sam Tabis tez przeciez pół sezonu dobre miał z głowy. Zobaczymy jak to się poukłada już dawno nie byłem tak ciekaw ludzi którzy do nas przyjdą.
Tabiś zagrał 26 z 34 meczów także nie wiem jak ci wyszło dobre pół sezonu :)
Jakoś tak wydawało mi się ze go długo nie było, starość…

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#174
Moim zdaniem przedłużanie z Wróblem kontraktu o rok to nieporozumienie. Kontrakt powinien być jak najdłuższy - skoro słyszę że to wielki talent, gra coraz więcej i Odra coraz mocniej wprowadza go do seniorskiej piłki, to doprowadzamy do tego, że w czerwcu 2022 mamy ogranego w 1 lidze 19-latka, który jest wolnym zawodnikiem. Jeżeli klub w niego wierzy, to trzeba dać mu konkretny pieniądz, przedłużyć kontakt o kilka lat. A jeżeli klub nie wierzy lub z drugiej strony nie ma woli przedłużania kontraktu, to wolałbym ogrywać kogoś, na kim da się zarobić w przyszłości...
cron