Re: #28 - GKS Jastrzębie - Odra Opole (nd. 02.05., g. 12:40)

#40
Przegrywamy bo nie mamy argumentów w ataku.
Do drugiej bramki prowadzimy grę i optycznie wyglada to dobrze ale co z tego? Jastrzębie dało nam pograć a oni strzelali bramki. Niestety Sapielak nie obronił dziś nic (oczywiście tego co się turlało do bramki). Tez uważam ze to chyba za wcześnie dla niego.
Surzyn z Tabisiem powinni grać od pierwszej minuty. To może być fajny duet na prawej stronie.

Re: #28 - GKS Jastrzębie - Odra Opole (nd. 02.05., g. 12:40)

#41
Ja pierxole brak słów, czysta komprompitacja. Jak wspominam co za brednie opowiadał ostatnio Niziołek w wywiadzie to mnie az nosi. Po co takie paplanie do kamer jak nikomu nie chce sie grac na pełnych obrotach. Takiego chodzonego to mozna do poloneza odstawiac a nie na boisku. Kazdy Wali Jastrzebie jak chce a my zbieramy tam 3 pizdy i z podkulonym ogonem do domu. Dla mnie koniec sezonu. Wiecej nie ogladam.

Re: #28 - GKS Jastrzębie - Odra Opole (nd. 02.05., g. 12:40)

#43
W ostatnich 7 meczach GKS J. przegrywa 5 meczy 2 remisuje. Ogrywa ich Puszcza czy Chrobry na ich boisku, a my dostajemy tam trójke do zera. Trudno to zrozumiec.

Może sprzedali mecz.

PS.

Miałem tego nie pisać...
W Mechnicach pod Opolem mieszka mój sąsiad, były piłkarz Odry, który poopowiadał mi gdy z nim wypiłem jak sprzedawali mecze...
Potem poczytałem sobie w Mafii Fryzjera, jak Odra sprzedawała mecze, gdy ja darłem ryja w Młynie, dopingując Moją Ukochaną Drużynę.
Osobiście nie wierzę w cuda, jestem z nich wyleczony.
A to zakrawa na ...cud.

I co myślicie o tym Robaczki :)
Coś Wam napiszę jeszcze...
Nagrywają każdego z Was, robią Wam zdjęcia gdy jesteście w Młynie.
Mało tego, podsyłają do Młyna młode policjantki ,,po cywilnemu'', bo chcą wiedzieć, o czym w Młynie rozmawiacie, co ,,knujecie''...
Wiem to na 100%, bo....
Kurwa zróbcie coś z tym, bo Młyn to święta rzecz i czas nadszedł na weryfikacje tego, kto w nim siedzi.
Nie ilość, ale jakość się liczy.

Chyba już nie chcę patrzeć, jak Was ruchają, dlatego to napisałem.

Nikt z Was nie spyta skąd to wszystko wiem?
Wiem bo byłem pałą, byłem policjantem, dlatego wiem to tak na 100% z pewnego źródła...
Odra jest mi bliższa sercu, dlatego to napisałem.
Policja nie uratowała mi życia...

Dobra rada...
Gdy coś robicie zakrywajcie koniecznie twarz.

Zaczynając cokolwiek już jesteście na pozycji straconej, chyba , że zapadniecie się po tym co zrobicie co najmniej na pół roku pod ziemie...
Ważny wtedy jest oprócz Waszego rysopisu, ważny jest wtedy wasz ubiór...dlatego dobrze jest go zmienić.
Jakieś pytania?

Re: #28 - GKS Jastrzębie - Odra Opole (nd. 02.05., g. 12:40)

#45
Ps
Gdybys wiedział co ja przezywalem jak dowiedzialem sie od sedziego kolegi z Opola o tym jak pilkarze sprzedawali mecze, lub jak ustawiali mecze sedziowie za Fryzjera, czy Listkiewicza to pewnie bys juz pilka w Polsce wiecej nie zajmował sie. Ale jakos naiwnie wierze, ze to juz sie skonczyło, inaczej nie miało by sensu dalsze kibicowanie. Uwazam poprostu, ze przegrywajac tam mecz piłkarze spartaczyli sie i trzeba budowac druzyne po odswiezeniu, co nigdy nie było proste. Wskaznik jednak moge podac. Nie moze druzyna byc budowana w oparciu o liderow szatnii ktorym nie chce sie biegac i sa najslabszymi na boisku. Kupony kariery niech sobie dogrywaja grajac w Krapkowicach.

Re: #28 - GKS Jastrzębie - Odra Opole (nd. 02.05., g. 12:40)

#48
snajper pisze:
wtorek, 4 maja 2021, 13:44
Dzieki za ostrzezenia. Trzymaj sie tam w Mechnicach oby tylko Ciebie tam nie namierzyli, bo zdradziłes tajemnice. Na razie młyna nie ma przez pandemie. Ale jak kibice wroca to wszyscy beda w maseczkach. Na dziewczyny tez beda bardziej uwazac. Chociaz jak ładne to moga nawet byc z policji. Mechnice zawsze z Odra.
Zawsze i tylko na meczach, gdy jest kosa i mają przyjechać kibole.
Do tej pory po 2, żeby było im raźniej.
Wtedy przeważnie jest duży Młyn i nie rzucają się w oczy.
Poza tym jest oddzielna komórka, zajmująca się tylko i wyłącznie kibicami.
Dlatego ważne jest, żebyście wiedzieli, że jesteście bardzo dobrze rozpracowani.
Gdy cokolwiek robicie, cokolwiek na twarz, zmiana kurtały na druga stronę, a potem nie chodzić na mecze z pół roku.
Nawet po szaliku mogą Was rozpoznać, bo przecież każdy z Was ma inny...
Najlepiej jakby każdy z Was wyglądał tak samo.

PS.
W latach 90 tych na dachu budynku Komendy Wojewódzkiej Policji, był maszt, który już wtedy umożliwiał ściąganie wszelkich rozmów z wszystkich komórek z odległości do 500 metrów. Mamy rok 2021 i jak myślicie, jakie są możliwości tego masztu?
Także żadnych radosnych rozmów przez komórę...

To forum też jest dokładnie czytane, dlatego zawsze o tym pamiętajcie.
Nic nie da namierzanie mnie. IP nie jest moje. :)
Podpiąłem się do przypadkowej osoby ;)

Re: #28 - GKS Jastrzębie - Odra Opole (nd. 02.05., g. 12:40)

#50
snajper pisze:
poniedziałek, 10 maja 2021, 2:25
Fajny gosciu z Ciebie, fajnie piszesz I kibicow Odry ostrzegasz. Chetnie bym z toba na jakis wyjazdowy mecz Odry pojechal. Napewno w podrozy w takim towarzystwie bym sie nie nudzil. Opowiesci masz jak z rekawa. :) zagladaj tu czesciej na forum, bo czesto nie ma o czym czytac
Teraz wyjazdy to ,,przedszkole''...
Kiedyś był konkret, bez obstawy, zdani tylko na siebie.
Byłem z Wami na kilku wyjazdach... nudy... jeśli chodzi o wrażenia poza stadionowe... :)
Nigdy nie zasłaniałem się ,,szmatą'' ( legitymacją).
Kiedyś dostałem pałą przez grzbiet, gdy byłem już w ,,firmie'' i nie przypucowałem się kim jestem...

PS.
Jest pewien żargon w każdym środowisku, dlatego to celowo napisałem.
Firma, to oczywiście policja.
cron