Re: #24 - Arka Gdynia - Odra Opole (nd. 11.04., g. 12:40)

#3
Od 27 lat mam Odrę w serduchu, ale nie pamietam kiedy tak ... nie czekałem na mecz. Tak zupełnie bez emocji. Dokładnie tak jak nasza gra. wyjść zrobić swoje, wziąć prysznic i wrócić do domu. Jak wygramy to fajnie, jak przegramy to nic. Chyba pora już myśleć o nowym sezonie i o tym żeby nie był tak bezpłciowy jak ten. A teraz faktycznie jedynym celem powinno być ogrywanie młodzieży i to szerokim frontem.

Re: #24 - Arka Gdynia - Odra Opole (nd. 11.04., g. 12:40)

#11
wijamurzyn pisze:
niedziela, 11 kwietnia 2021, 10:47
Foker pisze:
niedziela, 11 kwietnia 2021, 10:43
Czy to był strzał w aut czy tylko perspektywa taka XDDDDD?!?!?!
Edit. Trojak pierwsze kontakty z pilką i od razu klasa. Chyba po sezonie będzie trzeba się żegnać...
Kilka słabszych minut i od razu out po sezonie? Przecież na przestrzeni całego sezonu to jest nasz najlepszy zawodnik.
Myślę ,że Foker miał na myśli fakt, że Trojaka podkradnie nam jakiś lepszy klub. :)

Re: #24 - Arka Gdynia - Odra Opole (nd. 11.04., g. 12:40)

#12
Ruryn pisze:
niedziela, 11 kwietnia 2021, 10:57
wijamurzyn pisze:
niedziela, 11 kwietnia 2021, 10:47
Foker pisze:
niedziela, 11 kwietnia 2021, 10:43
Czy to był strzał w aut czy tylko perspektywa taka XDDDDD?!?!?!
Edit. Trojak pierwsze kontakty z pilką i od razu klasa. Chyba po sezonie będzie trzeba się żegnać...
Kilka słabszych minut i od razu out po sezonie? Przecież na przestrzeni całego sezonu to jest nasz najlepszy zawodnik.
Myślę ,że Foker miał na myśli fakt, że Trojaka podkradnie nam jakiś lepszy klub. :)
Nie wiem, bo pierwsze minuty Trojaka bardzo słabe.
cron