Re: #17 - Odra Opole - Widzew Łódź (śr. 10.03., g. 17:40)

#51
respest pisze:
czwartek, 11 marca 2021, 13:53
Spoko, nie jest napastnikiem, tylko połowe swojej zawodowej kariery gra 'z musu' jako napastnik. :)

Nie przeczę, że może na początku zaczynał jako 10, ale gdyby pokazywał choć trochę kreatywności to myślenie o grze za plecami Piecha miałaby sens. Czy pokazał w choć jednym swoim występie w Odrze jakieś niekonwencjonalne zagranie (porównując do Korta - można się zrzymać na jego nieudane dryblingi i zakładanie siatek, ale to pokazuje, że nie boi się podejmować ryzyka)? Coś pokazał oprócz 'waleczności' (która jest ulubioną cechą polskiego piłkarza)?

Podsumowując, ja nie mówię, że on jest złym napastnikiem. Mówię, że jest złym napastnikiem na 1 ligę i może w 3, a może nawet 2 lidze prezentowałby się lepiej.
Nie luz no offence. Patrzę w raport In Stata a tam Czaplinski więcej dryblingów od Korta i Piecha. Tak wiem to tylko statystyka. Gołym okiem widać ze gość ma potencjał ale nikt nie potrafi go wykorzystać. Faktycznie jako napastnik totalnie nie pasuje do naszego „stylu”. Widziałem go w grze w przeciągu wielu lat i wiem ze cofnięty byłby kozakiem na poziomie 1 ligi.
cron