Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#5
Najbardziej mi szkoda straconych punktow w Niecieczy. Zreszta nie tylko mi. Wszystkich zabolalo. Ale wlasnie ten mecz pokazal dobitnie, ze nie jestesmy jeszcze druzyna z topu 1-szej ligi. Wlasnie koncowki meczow pokazuja charaker druzyny, psychike i zgranie. Trener zachwala stabilnosc zespolu i zrozumienie w nim, jednak widze to troche inaczej i nie wiem czy jeszcze cos wiecej mozna z niego wyciagnac. Nie to zebym nie wierzyl w chlopakow, ale moze od niektorych nie mozemy juz wymagac wiecej, bo nie sa juz w stanie nam tego dac. Ogolnie dobra runda, 8 miejsce to chyba max jak na dzis. A czy trener jeszcze cos doda do jakosci - chcialbym zeby tak bylo. Potrzeba dwoch dobrych wzmocnien w ataku i pomocy. Z przodu jest osamotniony Piech, do tego bez formy z zeszlego roku i po kontuzjach ( wiek ma swoje prawidla ) - Czajkowski ma ostatnia zyciowa szanse, zeby swietnie przepracowac zime, ale bedzie zmiennikiem. Wiec potrzeba napastnika i skrzydlowego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#17
kornik pisze:
niedziela, 3 stycznia 2021, 11:20
Rafał Figiel na liście transferowej Podbeskidzia myślę że na 1 ligę ciekawy zawodnik.
właśnie chciałem to napisać. To jest świetny zawodnik jak na 1 ligę, ale nie sądzę, że będziemy w stanie dać mu pieniądze jakie ma w PBB albo wcześniej w Rakowie. Inna sprawa, że musielibyśmy sprzedać chyba Niziołka, bo to podobni zawodnicy, a jednak w środku mamy komplet.
cron