Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#132
mario11983 pisze:
czwartek, 10 czerwca 2021, 10:54
respest pisze:
czwartek, 10 czerwca 2021, 10:34
Sprawdzian czy podoła w przyszłym sezonie na prawej obronie.
Klimek chyba gra na lewej stronie.
On nie był już raz na ławce w meczu ligowym ?

Byłem na kilku meczech 4 ligi. To typowo ofensywny zawodnik. Nie widzę go na obronie. Ale Piszczek też był kiedyś napastnikiem ;)

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#133
cartman pisze:
czwartek, 10 czerwca 2021, 11:02
mario11983 pisze:
czwartek, 10 czerwca 2021, 10:54
respest pisze:
czwartek, 10 czerwca 2021, 10:34
Sprawdzian czy podoła w przyszłym sezonie na prawej obronie.
Klimek chyba gra na lewej stronie.
On nie był już raz na ławce w meczu ligowym ?

Byłem na kilku meczech 4 ligi. To typowo ofensywny zawodnik. Nie widzę go na obronie. Ale Piszczek też był kiedyś napastnikiem ;)
Tabiś przecież też był skrzydłowym w Katowicach, Wdowik też przychodził jako skrzydłowy, a odchodził jako lewy obrońca.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#134
Jest obunożny, grał też w Wiśle wcześniej również jako prawy pomocnik. Janasik, Winiarczyk czy Brusiło są przykładami, że tymi stronami można łatwo rotować. ;) Po którejkolwiek stronie grać będzie, mam nadzieje, że się sprawdzi, bo słyszałem, że w ciągu sezonu zrobił duże postępy.

E: Brusiło przychodził jako ofensywny pomocnik, Mikinicowi zdarzało się grac na PO, a Klimek na obóz zimowy 1 drużyny też pojechał jako obrońca.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#138
cartman pisze:
piątek, 11 czerwca 2021, 11:45
Szyman pisze:
czwartek, 10 czerwca 2021, 13:29
Zaodrzański Fanatyk pisze:
czwartek, 10 czerwca 2021, 13:03
http://www.90minut.pl/transfery.php?id_ ... 1&poziom=2
Tabiś przymierzany do Jagielloni.
a Dawid Wolny, z tego co pokazuje stronka, do Korony
Na razie palcem na wodzie pisane ...
no wiadomo, że to tylko przymierzanie do jakiegoś klubu, ale z bliskiego towarzystwa samego Dawida wiem, że on nie za bardzo jest na te chwile zainteresowany powrotem do Opola ;)
z tego co jest mi teraz wiadome to "pójdzie tam, gdzie mu dadzą więcej pieniędzy"
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#140
Szyman pisze:
piątek, 11 czerwca 2021, 12:07
cartman pisze:
piątek, 11 czerwca 2021, 11:45
Szyman pisze:
czwartek, 10 czerwca 2021, 13:29


a Dawid Wolny, z tego co pokazuje stronka, do Korony
Na razie palcem na wodzie pisane ...
no wiadomo, że to tylko przymierzanie do jakiegoś klubu, ale z bliskiego towarzystwa samego Dawida wiem, że on nie za bardzo jest na te chwile zainteresowany powrotem do Opola ;)
z tego co jest mi teraz wiadome to "pójdzie tam, gdzie mu dadzą więcej pieniędzy"
Totalna bzdura. Bardzo chciałby wrócić do Opola, ale na razie nie było żadnych konkretnych rozmów.
Oczywiście pieniądze też są ważne. Ale to zupełnie normalne.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#141
cartman pisze:
piątek, 11 czerwca 2021, 12:18
Szyman pisze:
piątek, 11 czerwca 2021, 12:07
cartman pisze:
piątek, 11 czerwca 2021, 11:45


Na razie palcem na wodzie pisane ...
no wiadomo, że to tylko przymierzanie do jakiegoś klubu, ale z bliskiego towarzystwa samego Dawida wiem, że on nie za bardzo jest na te chwile zainteresowany powrotem do Opola ;)
z tego co jest mi teraz wiadome to "pójdzie tam, gdzie mu dadzą więcej pieniędzy"
Totalna bzdura. Bardzo chciałby wrócić do Opola, ale na razie nie było żadnych konkretnych rozmów.
Oczywiście pieniądze też są ważne. Ale to zupełnie normalne.
od "Bardzo chciałby" do "na razie nie ma w planach" jest spora odległość... na te chwile jest na etapie "kto da więcej" i tyle ode mnie, może się to zmieni w przyszłości ja mówię na tu i teraz, po dzisiejszej rozmowie z kimś z jego towarzystwa najbliższych przyjaciół i to niekoniecznie osób, które piłką się interesują
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#148
Mam nadzieję, że dobrze liczę i udało nam się przeskoczyć na ostatniej prostej nie tylko Tychy, ale też Bełchatów (mimo że spadają, to w tym roku spadkowicze dostają 50% kasy) w PJS.

Nie będę się silił na jakieś podsumowanie sezonu, ogólnie jestem zadowolony z całości, choć zdaję sobie sprawę, że czasami mieliśmy farta. Nie mieliśmy absolutnie drużyny na awans, ale postęp jest, a najważniejsze, że w pierwszej drużynie pokazali się (i to nie marginalnie) tacy piłkarze jak Wróbel, Sapielak czy Surzyn. Oby tak dalej! Ze składu powinni odejść Żemło, Janus, Gancarczyk i, przy całej sympatii, Piech, bo już nie ten poziom. Kilku fajnych młodych, wyłapanych w niższych ligach piłkarzy i budujemy zespół dalej, żeby, kiedy powstanie stadion, zrobić to co zrobił dziś Radomiak.
cron