Re: #15 - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole (śr. 09.12., g. 16:00)

#7
wijamurzyn pisze:
środa, 9 grudnia 2020, 11:35
cartman pisze:
środa, 9 grudnia 2020, 7:35
LooZ^ pisze:
środa, 9 grudnia 2020, 1:13
Ciekawe który młodzieżowiec jutro zagra.
Może zagramy "po staremu" dwójką młodzieżowców, żeby punktować w PJS.
Z tym może być problem, bo Tabiś kontuzjowany, a Matuszewski pauzuje za kartki. Pewnie zagra Sluga.

Acha! Więc tu jest problem.
Sluga debiutował w Niecieczy w zeszłym sezonie, chodząc za Skrzypę.

Re: #15 - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole (śr. 09.12., g. 16:00)

#21
LooZ^ pisze:
środa, 9 grudnia 2020, 16:16
A co mamy robić kurwa wygrywając na boisku lidera który od początku sezonu przegrał JEDEN mecz? Szturmować raz za razem?

Taka to rozpaczliwość, że Termalika nie miała 1 klarownej sytuacji. Ja to nazywam skuteczną obroną.
Takie ustawienie ma sens jeśli chcemy grać z kontry, a tutaj wszystkie podania zatrzymują się jeszcze na naszej połowie. Zazwyczaj takie bronienie kończy się tym, że prędzej czy później bramkę nam wciskają.

Re: #15 - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole (śr. 09.12., g. 16:00)

#23
wijamurzyn pisze:
środa, 9 grudnia 2020, 16:19
LooZ^ pisze:
środa, 9 grudnia 2020, 16:16
A co mamy robić kurwa wygrywając na boisku lidera który od początku sezonu przegrał JEDEN mecz? Szturmować raz za razem?

Taka to rozpaczliwość, że Termalika nie miała 1 klarownej sytuacji. Ja to nazywam skuteczną obroną.
Takie ustawienie ma sens jeśli chcemy grać z kontry, a tutaj wszystkie podania zatrzymują się jeszcze na naszej połowie. Zazwyczaj takie bronienie kończy się tym, że prędzej czy później bramkę nam wciskają.
Dokładnie mam takie samo zdanie. Nigdy taka gra nie kończy się happy endem.
Nikt im nie każe szturmować bramki przeciwnika. Ale przez 30 sekund wymienić 3-4 podania i dać odsapnąć formacji obronnej.
cron