Re: Odra Opole-Radomiak Radom

#6
Niestety od czerwonej kartki Radomiaka to oni zaczęli grać, a Odra stanęła. Tak jakby to Odra grała w dziesiątkę...
Od czerwonej kartki to najgorzej grająca Odra w tym sezonie (poza meczem z ŁKS). Wcześniej dobrze to wyglądało, później Odra zepchnięta do obrony, a w odpowiedzi totalnie beznadziejne akcje ofensywne, zakończone strzałami z 30 metrów na wiwat...
Ostatnio zmieniony piątek, 16 października 2020, 19:40 przez zebro, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Odra Opole-Radomiak Radom

#8
Chyba blad trenera. Gdy zszedl Janus, a w Radomiaku wszedl Leandro to powinien wejsc nie Winiarczyk lub Gancarczyk a Niziolek. A tak zostalismy bez pilkarza umiejacego rozegrac , przytrzymac i objac zespol jako boiskowy mozg kapitan. Wiem, ze Niziol nie zachwyca, ale od tego momentu zespol przestal grac.
Szkoda, wielka szkoda straconego gola do tego grajac u siebie z przewaga zawodnika.

Re: Odra Opole-Radomiak Radom

#16
Piech ma tyle samo, dlatego sam walczy o piłkę robiąc przy tym sporo zamieszania i dając więcej miejsca innym zawodnikom. Czapliński biega bez sensu i nic z tego nie wynika. Jedyne co mu wychodzi to wygrywanie główek (ale nie ma komu zgrać). To nie Bayern że Lewandowski stoi w polu karnym i dobija. Dlatego pisałem że to może nie jest zły napastnik, ale nie pasuje do naszej gry.
Jak mieliśmy dynamiczne skrzydła i dośrodkowania to i Szymek strzelał, jak mamy janusa i mikinica to nie ma praktycznie akcji uslrzydlajacych i dosrodkowan na wysokiego napastnika. Jak jeszcze do tego Janus większość stałych fragmentów bije na pierwszego dostępnego obrońcę to z czego taki czapla ma strzelać ?

Re: Odra Opole-Radomiak Radom

#17
Jacelinho pisze:
piątek, 16 października 2020, 20:48
Piech też nie dostaje niewiadomo ile piłek a jakoś gole strzela i ma udział w grze. Czapla stoi jak widły w gnoju , nawet do główek nie wyskakiwał.
Totalnie się nie zgadzam. Wygrywał głowy, specjalnie zwracałem na to uwagę.
Styl mamy taki, że musi grać cały czas tyłem do bramki. A wiemy co to znaczy dla napastnika. Mając dwóch, trzech obrońców na plecach, potrafi przyjąć piłkę, przytrzymac i zgrać.
Co mi w nim brakuje to takiej typowej "pazerności" i egoizmu napastnika.

Re: Odra Opole-Radomiak Radom

#18
Niestety napastników rozliczamy że strzelonych goli. Czapliński próbuje, walczy, wraca do obrony na nasze pole karne.
Niestety nie potrafi obrócić się z piłka mając przeciwnika na plecach.
Ile strzałów na bramkę oddał wczoraj?
Ja naliczylem celna główkę w 92 min.
Czyli statystycznie tyle samo co jako zmiennik od 75-80 min.
Dla mnie prezentuje się lepiej niż Skrzypa z ostatnich meczów ale coś w nim nie "gra".
Tak jak koledze cartmanowi, brakuje mi tej zuchwałości i pazerności co u Piecha.

Pamiętajmy jakie założenia i obawy mieliśmy przed sezonem. Nie oczeujmy ze tez zespół wygra wszystko.

Dopisujemy 1 pkt i jedziemy dalej.
cron