Re: #5- Odra Opole - GKS Bełchatów (pt. 25.09., g. 19:45)

#11
Pierwsza połowa beznadziejna z obu stron. Druga lepsza, a po bramce kilka fajnych zrywów. Było widać, że murawa ciężka, parę razy ciekawa piłka zwalniała pół metra od piłkarza.

Niech no tylko maszyna ruszy jak przy takiej ilości słabej gry mamy 12pkt i 4 miejsce ;)

No i cieszy porażka ZS, po tej burackiej wypowiedzi ich trenera życzę im jak najgorzej ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: #5- Odra Opole - GKS Bełchatów (pt. 25.09., g. 19:45)

#13
Od drugiej połowy do 65 minuty pięknie graliśmy, później znów oddaliśmy inicjatywę i mogło być groźnie. Dla mnie Miki MVP, Janus każdą akcję zwalniał, choć muszę mu oddać że bramka piękna. Trojak masa strat, w drugiej połowie trochę lepiej, ale to jedno podanie wszerz...
Kort dużo błędów, piłka mu odskakiwała, na razie spisuje się przeciętnie. Ale co Czapla zrobił w tej swojej jedynej okazji bramkowej to nie mam pojęcia, jak on chciał przyjąć sobie klatką i jeszcze minąć bramkarza na tak małej przestrzeni? Szkoda, na pewno byłoby mu łatwiej w kolejnych meczach.
5 meczów, 4 zwycięstwa, bilans bramkowy 5:5 :)

Re: #5- Odra Opole - GKS Bełchatów (pt. 25.09., g. 19:45)

#14
Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu. Nie pamiętam strzału na bramkę, nawet niecelnego.

Od strzelenia bramki graliśmy fajnie przez jakieś 15 min.

Moim zdaniem Bełchatów z piłką wyglądał lepiej. Nie przenosiło się to na stu procentowe sytuacje, ale też mogło im coś wpaść.

Niemożliwe jest to, że z taką grą mamy taki dorobek punktowy :)

Jak na razie po 5 kolejkach i miesiącu od rozpoczęcia sezonu, bardzo daleko nam do stylu gry z końcówki zeszłego sezonu. Ale oczywiście lepiej mieć "problem" ze stylem gry niż ze zdobywaniem punktów ;)

Re: #5- Odra Opole - GKS Bełchatów (pt. 25.09., g. 19:45)

#19
Sędzia trochę zbyt mocno pozwalał na ostre faule wg mnie. Janus gdyby nie gol to słabiutko. Miki MAN OF THE MATCH bez dwóch zdań , zapierdalał i gdyby nie on to bym zasnął na tym meczu. Bonecki i Trojak dużo strat szczególnie Seba. Martwi mnie styl ale są punkty , przypomina się Smyła po awansie . I gramy ciągle w zasadzie tą samą 11 , martwi mnie brak ogrania ławki rezerwowych.

Re: #5- Odra Opole - GKS Bełchatów (pt. 25.09., g. 19:45)

#25
A ja znowu zauważe dobrą postawę Żemły i Trojaka (tak wiem że babole i chaos jak zwykle były). Zemlo naprawdę z meczu na mecz wyrasta na postać środka obrony.
Janus masakra, kółko w każdej akcji, stałe fragmenty (nie licząc gola) też słabo. Może w końcu kto inny zaczął by bić chociaż rogi. W obecnym futbolu rogi to skuteczny sposób na zdobywanie bramek, a Janus 2 na 3 prosto do przeciwnika :-(

Raz też to że mamy problem nawet że wznowieniem z autu - stoją i patrzą i nie ma do kogo wyrzucić. Druga sprawa - jak już kontrujemy to za wolno - ucieka 1 a reszta nie nadąża i strata. Ogólnie gramy za wolno (choć cieszy spokój) i za mało jest ruchu bez piłki.
cron