Re: #1- Odra Opole - ŁKS Łódź (pt. 28.08., g. 17:40)

#27
milek72 pisze:
piątek, 28 sierpnia 2020, 20:06
Czapliński miał bardzo ładne 4 odbiory - co prawda ten strzał w koncówce mu nie wyszedł ale jak dla mnie wcale źle nie zgrał
tak jak mówiłem - dla mnie dzisiaj najlepszy zawodnik Odry. Imponowało mi jego zaangażowanie i właśnie odbiory. Widać że dość agresywnie doskakuje do obrońcy i pewnie dlatego tyle kartek łapał w Ruchu.

Re: #1- Odra Opole - ŁKS Łódź (pt. 28.08., g. 17:40)

#39
Tak NTO oceniła występ Dawida Czaplińskiego:
Jasny punkt z przodu

Mimo wysokiej porażki Odry, na ciepłe słowa za swój ligowy debiut w jej barwach zasłużył napastnik Dawid Czapliński. To on był zdecydowanie najaktywniejszym graczem opolan. Piłki dochodziły do niego rzadko, ale kiedy już dostał futbolówkę, potrafił napędzić akcję swojego zespołu. Przez cały mecz angażował się również w grę defensywną, notując kilka efektownych odbiorów nawet na własnej połowie. Swoją postawą udowodnił, że w kolejnych meczach zdecydowanie nie zamierza łatwo oddawać miejsca w wyjściowym składzie.

Re: #1- Odra Opole - ŁKS Łódź (pt. 28.08., g. 17:40)

#40
Nie sposób się nie zgodzić że na tle słabiutkiej Odry był najaktywniejszy, z drugiej jednak strony jak miał sytuację meczu to spudłował z 3 m. Trzymam kciuki żeby okazał się strzałem w dziesiątkę ale wszyscy wiemy że jak Piech będzie zdrowy to będzie tylko zmiennikiem. A wchodząc w 80 minutach meczów trudno budować stabilną formę - ten sam problem miał Skrzypa.

... No chyba że zaczniemy grać 4-4-2 i stworzą z piecem morderczy duet :-)
cron