Re: 14 sierpnia 19:30 Odra Opole - Victoria Częstochowa

#3
Zdziwiły mnie zapowiedzi niektórych z Was, że walczycie w tym sezonie o awans. III liga śląsko-opolska to już nie przelewki. Może i skład został wzmocniony, zwłaszcza Michniewicz i Surowiak w defensywie, ale ... widziałem kilka spotkań Odry w poprzednim sezonie i niestety optymizmem to nie napawało. Ambicji i walki odmówić tym grajkom nie można, ale umiejętności jednak nie te ;)


Do zobaczenia za jakiś czas :)

Re: 14 sierpnia 19:30 Odra Opole - Victoria Częstochowa

#4
Jak dla mnie to Victoria nic nie grala, a mecz wygrali dzieki duzo wiekszemu doswiadczeniu, ligowemu obyciu i warunkach fizycznych. U naszych przerazal przede wszystkim brak zgrania i marnowanie okazji strzeleckich. Chcieli grac widowiskowo, ale wrzutki na pamiec, gra pietka, przerzuty przez cale boisko niestety czesciej byly nieskuteczne niz skuteczne. Dobrze, ze u chlopakow widac sportowa zlosc, wierze, ze przelozy sie to na dobry wynik w Piotrowce.

Co do strzelca bramki Minkiny, to syn naszego bylego pilkarza. Moze jakies kompleksy po tatusiu zostaly, nie wiem.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 14 sierpnia 19:30 Odra Opole - Victoria Częstochowa

#5
wg mnie cale spotkanie graliśmy o wiele lepiej, jednak niestety zabrakło tej jednej akcji, która udała się victorii.
o prowokacji po bramce sie nawet nie wypowiadam, sędzia powinien ich wszystkich za takie coś wykartkować.

P.S.
Energetyk ROW Rybnik - LZS Piotrówka 14 sierpnia, 17:00
mecz się nie odbył; goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich

:D:D
Odra jest najważniejsza !

Re: 14 sierpnia 19:30 Odra Opole - Victoria Częstochowa

#7
Szkoda porażki bo spokojnie mógł być remis, obiektywnie patrząc I połowa dla nas a II dla gości(nieuznany gol i poprzeczka). Wydaje mi się że piłkarze byli stremowani dzisiejszym występem i oczekiwaniami kibiców. Prowokacje piłkarzyków z Cz-wy poniżej krytyki, z niecierpliwością czekam na rewanż. To dopiero pierwszy mecz jeszcze jest dużo punktów do zdobycia trzeba się wziąć do roboty i poszukać punktów już w najbliższym meczu z Czarnymi Piotrówka :-)
Kluczbork moim miastem ODRA moim życiem.

Re: 14 sierpnia 19:30 Odra Opole - Victoria Częstochowa

#10
LooZ^ pisze:Co do strzelca bramki Minkiny, to syn naszego bylego pilkarza. Moze jakies kompleksy po tatusiu zostaly, nie wiem.
po tej prowokacji powinien sędzia podbiec i dać żółtą za prowokowanie zawodników tak samo jak temu pajacowi co nas chciał uciszyć!a później się dziwią że zadymy na stadionach jak jeden z 2 burak prowokuje a sędzia nie reaguje ;/
Łukasz pisze:... z niecierpliwością czekam na rewanż.
o ile nie zamkną stadionu na nasz mecz jak przyjadą kibice bardzo niekulturalni z Opola :)

Re: 14 sierpnia 19:30 Odra Opole - Victoria Częstochowa

#22
Zazdroszczę Wam pozytywnego nastawienia - mi podły humor przechodzi dopiero po wygranym meczu - mam nadzieję że już za tydzień (...w Piotrówce tylko wygrana!).

Plusy i minusy gry już zostały wymienione, kto był ten widział, są też relacje - można analizować.

Trenerze, może więcej pracy przy linii zamiast grzania ławy? Niekiedy wystarczy podpowiedzieć zawodnikom że mają zmienić stronę boiska, zaatakować lub nie środkiem itd itp. Gratuluję opanowania - ja bym przy tej linii bocznej przebiegał 10 kilometrów w trakcie jednej połowy:)

Prowokacyjne zachowania Victorii zgłosił bym do OZPN, niech będzie ślad. Jak znam życie to w rewanżu w Częstochowie będą jechać z nami w ten sam sposób.
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: 14 sierpnia 19:30 Odra Opole - Victoria Częstochowa

#23
Ludzieee!!!
Moim zdaniem i treansfer T. Tyca i nowego trenera to wielkie nieporozumienie!! Z tego co pamiętam żaden z nich większych osiągnięć nie miał.
Obyśmy na nowy sezon nie ćwiczyli jednej przyśpiewki...."Nic się nie stało ODERKO .. NIc się nie stało
Tak napisałem 24 06 2010......
OBYM TYLKO SIĘ MYLIŁ Może to rzeczywiście tylko głupia wpadka? Mocno w to wierzę.

Re: 14 sierpnia 19:30 Odra Opole - Victoria Częstochowa

#24
maniek83 pisze:tak czytalem relacje na oderce to Tyc trzy strzaly i wszystkie niecelne!i to ma byc wzmocnienie - zenada
czytałeś a nie widziałeś.
Tyc był zdecydowanie najlepszym graczem. walczył, biegał, oddał trzy strzały, z czego dwa z trudnej pozycji. szkoda że wszedł dopiero w drugiej połowie, bo bardzo ożywił grę do przodu.

poza tym kilku kluczowych graczy było nie w formie
bardzo słabo Franek: prawie wszystkie podania do przeciwników
słabo Bednarski: gubił się
słabo Deja, Syldorf i Ścisło: po prostu nie ich mecz

odnośnie godziny meczu. szkoda że nie 17:30, bo od 20:00 zmasowany atak komarów na sektor rodzinny. trochę ludzi się z tego powodu ewakuowało.

Re: 14 sierpnia 19:30 Odra Opole - Victoria Częstochowa

#25
Szkoda niecelnych podań. Była ich cała masa, jakby piłkarze trenowali słabiej napompowaną piłką. Kowalczyk chyba 10 razy próbował dojść piłki zagranej tuż przy linii końcowej, potem trudno się dziwić, że skrzydłowym brakuje sił na końcówkę. Syldorf też kilka razy dostawał piłkę tak, że ledwo co do niej dobiegał i w ostatniej chwili dośrodkowywał.

Rywale chyba od 15 minuty grali na czas, aż głupio było na to patrzeć. Prowokacja po strzeleniu bramki skandaliczna, rozumiem, że zdarza się to w meczach jakichś odwiecznych wrogów, ale w sytuacji kiedy jest kulturalny doping bez żadnych wyzwisk jest to po prostu chamstwo. Mam nadzieję, że żaden piłkarz Victorii nie zagra w przyszłości w Oderce.

Tyc moim zdaniem zagrał nieźle. Pudłował, jednak ważne jest, że przy zmasowanej obronie Victorii w ogóle znajdował sobie sytuacje.

Po przegranej zawodnicy na pewno bardziej sprężą się na następne mecze.
cron