Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#331
Coś mi mówi, że z Fedotowa moglibyśmy mieć duży pożytek. Niby nie grał, niby nieprzygotowany, ale jak grał to było widać po nim dużą jakość. Jest jeszcze przed 30-ką, wydaje mi się że wyciągając teraz do niego rękę, można by było sobie go bardziej związać emocjonalnie z Odrą. Jak doprowadzi się do porządku zdrowotnie, to naprawdę by się przydał. Z komunikatów wynika, że on chciałby pewnie zarabiać normalnie, a klub chce mu obciąć kasę i stąd trudno o dogadanie się. Ja liczę na to, że jednak zostanie.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#346
Bylem na pierwszej połowie sparingu. Najbardziej podobał mi się Trojak. Grał z Niziołkiem i Boneckim i był z nich najbardziej kreatywny. Pewny siebie. Maniana. Jeden bardzo dobry strzał z daleka obok spojenia.
Martwi mnie Nizioł, który zaliczył dwie proste straty. Nie jest jeszcze "starym, dobrym Niziołem" ...
Niezle wygladał tez Janus. Sporo biegał :) Zamieniał się stronami z Garnkiem.
Podobno Tabiś ma nie zagrać z Lechem z powodu dwóch żółtych kartek. Orientuje się ktoś czy rzeczywiście tak jest w przepisach ? Kartki z poprzedniej edycji przechodzą na kolejną ?
W tej edycji PP trzeba grać dwoma młodzieżowcami. Więc bez Tabisia może być ciężko poskładać skład.
Wypych dzisiaj miał zabieg. Po 6 tyg powinien wrócić do treningów. Czyli zostaje Kamiński, Żemło i Kostrzycki. Praktycznie cała runda tylko z trzema stoperami. Trochę ciasno ...
Nowak przebadany na wszystkie sposoby. Od 2,5 roku na nic nie narzeka. Pozostaje trzymać kciuki, żeby Didi go "wyciągnął" jak Tabisia.
Piech powinien zagrać z Lechem. Ale nie chcą na siłę go forsować. Priorytetem jest liga.
Z dwójki Szrek - Matuszewski bardziej podobał mi się ten drugi. Dużo więcej dawał w ofensywie. Miał kilka fajnych wejść. Brakowało precyzyjnego podania. Jak się ogarnie w stylu Tabisia to moze być z niego pociecha.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#347
Z nowych zawodników na pewno na wyróżnienie zasługuje Matuszewski. Fajnie chodził na lewej. Często brał udział w akcjach ofensywnych. Jak będzie tak grał to super zastąpi Janasika. Zabrakło mu trochę zimnej krwi i wpisałby się na listę strzelców.

W drugiej połowie kilka dynamicznych wyjść środkiem zaliczył Nowak.

Trochę zawiedziony jestem Czaplinskim. Próbował się zastawiać. Często wywaracany. Bez okazji bramkowej.

Super mecz Bonenckiego. Forma rośnie i oby się utrzymała.

W drugiej połowie fajnie pracowała prawa strona Tabiś-Mikinic.

Generalnie Górnik bez okazji bramkowej i groźnych akcji. (Jeden słupek po wolnym). Odra w pierwszej połowie nieskuteczna. Klika ładnych strzałów minimalnie minęło słupek. W drugiej połowie w składzie Odry kilku juniorów.
cron