Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#128
Ja tez mu zle nie życzę, jak mlody zawodnik ma okazje przeskoczyc poziom wyżej to wszyscy żałują ale rozumieja. Jak mlody trener dostal szanse awansu to sporo osób się zbulwersowało i myślę ze tym nie przysporzyl sobie zwolenników.
Ja jednak pamiętam sporo dobrych chwil za jego czasów i na linii bramkowej i na ławce trenerskiej i dlatego życzę mu aby znalazł swoje miejsce na dłużej.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#129
Dawid Czapliński w Odrze? Tak po prawdzie, to miałem nadzieję, że jest to tylko plotka. Skoro jednak klamka zapadła, to myślę, że nie ma co więcej narzekać. Każdy nowy zawodnik w klubie zasługuje na szansę. Piłkarz powinien czuć wsparcie ze strony kibiców, zarządu i sztabu trenerskiego. Pozytywna atmosfera jest bardzo istotna. Życzę mu przełamania w Odrze i jak największej ilości bramek.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#131
Niewatpliwe nalezy mu pokazc , ze jestesmy szczesliwi z jego zatrudnienia w Odrze i kto wie, moze Nas zaskoczy i bedzie jeszcze idolem. Pomarzyc kazdemu mozna. Jak odnajdzie sie w Odrze to z korzyscia dla wszystkich.
A jeszcze na temat Skrzypy. Jezeli chodzi o tego goscia ( troche przegladalem jego cala kariere ), to jest to typowy przyklad ludzi-sportowca, o ciekawym i nielatwym charakterze, cos w stylu Marca. Nie bede tego rozwijal, ale krotko, jesli Piech zostanie to z pana Skrzypczaka nie bedziemy mieli wiele pociechy, ale jezeli pan Arek P. zdecyduje sie odejsc to mozna jeszcze cos z Skrzypczaka wyciagnac. Krotko jest to pilkarz na ktorego trzeba stawiac, im wiecej trener stawia na niego, glaszcze za dobre zagrywki i zachwala,za pomylki nie gani,raczej przemilcza, tym lepiej i pewniej czuje sie on na boisku i wzrasta jego skutecznosc. Trener Ditmar wydaje sie jednak twardzielem, a Plewnia to jego przeciwienstwem (razem to dziala ). Na 1sza lige Skrzypa calkiem odpowiedni. Jezeli jednak ma byc tym drugim to uwierzcie, lepiej sobie darowac, ale skoro chce pozostac w klubie to jego decyzja i oczywiscie w pierwszym miejscu sztabu Odry.
cron