Re: #34 - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole (sb. 25.07., g. 17:40)

#53
Koniec tego parszywego sezonu. Brawa za wyjście z kryzysu! Brawa za utrzymanie 1 ligi w Opolu dla całego sztabu i zawodników.

I trochę dziegciu. Dzisiejszy mecz dramatyczny! Widać że jak nie ma Piecha to Odra siada. Do tego brak Janasika (dwóch najlepszych i najrówniej grajacych zawodnikow). Mikinic za tego karnego to do Opola powinien wracać stopem. Skrzypa z jednym niecelnym strzałem w całym meczu?!?!!

Czekamy na pierwsze ruchy transferowe. Czy DB zrobi wietrzenie szatni?

Re: #34 - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole (sb. 25.07., g. 17:40)

#56
Karny Odry to karny jakiego nie widzialem na boiskach od kilku lat. Atak na pilke, od tylu na nogi przeciwnika, w polu karnym, byl jeszcze obronca i bramkarz, w ktorym cale sekundy czasu dla pilkarza podpowiadaly, ze taki odbior nigdy sie nie uda - a jednak Miknic atakuje ?! W tym momencie 99 % wiadomym bylo, ze sie utrzymamy bo GKS Tychy prowadzil w 75 min grajac u siebie, nagle musialby przestac grac, do tego stracic 2 bramki i przegrac. Nie podejrzewam nikogo o zle checi, ale taki wslizg to pilkarski kryminal i kazdy kto gral w pilke zrozumie, ze byl dziwny.
Od siebie teraz pragne WSZYSTKIM PILKARZOM GORACO PODZIEKOWAC ZA TA WSPANIALA RUNDE, ZA CIEZKA PRACE I ZA UTRZYMANIE I ZYCZE SZCZESCIA W DALSZEJ KARIERZE, CZY TO W OPOLU CZY GDZIES INDZIEJ. BRAWO PANOWIE !!! DZIEKUJE. Super emocje do konca.

Re: #34 - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole (sb. 25.07., g. 17:40)

#59
Na jesień byłem przekonany, że jest po sezonie. Przed wznowieniem rozgrywek po przerwie wierzyłem, że się utrzymamy, ale pewnie to bardziej była kibicowska wiara niż rozsądek.
Dziękuję wszystkim piłkarzom i całemu sztabowi (licząc od pogonienia Rumaka i Motały, bo oni powinni mieć dożywotni zakaz wstępu do Opola). Bohater sezonu to dla mnie Piotr Plewnia, który podniósł to wszystko z dna, odgarniając najpierw tonę mułu. Brehmer świetnie to kontynuował i obyśmy w przyszłym sezonie widzieli Odrę z meczów z Sandecją czy Sosnowcem.
Przed nowym sezonem wiele pytań - przede wszystkim o kadrę. Oby został Piech, może jakimś cudem zostanie Janasik... W przyszłym sezonie walka będzie się toczyć realnie tylko o awans, bo spadkowicz będzie jeden i jak znam życie, to będzie to ktoś z problemami.

P.S. Mam małą satysfakcję, bo już dobrych kilka kolejek temu wytypowałem poprawnie Olimpię do spadku.

Re: #34 - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole (sb. 25.07., g. 17:40)

#63
LooZ^ pisze:
sobota, 25 lipca 2020, 20:04
Prędzej zostanie Piech niż Janasik. Tzn z Piechem jakaś szansa jest, z Janasikiem nie ma.
Argumenty za pozostaniem Piecha:
- wiek , nie jest najmłodszy
- pozycja w drużynie (absolutny lider, należy mu się opaska kapitańska)
- tu się odbudował, piękne zakończenie kariery na nowym stadionie jak będziemy awansować do ex
- stabilny i perspektywiczny pracodawca
- dobra atmosfera w klubie/drużynie
- zapewne po zakończeniu kariery mógłby śmiało kontynuować pracę w sztabie i na kata związać się z Odrą
- bardzo dobry zawodnik 1 ligowy (na ex trochę za malo)
- myślę że Odrę stać na Arka i odwrotnie;)

Zagrożenia:
- nowy ostatni lukratywny kontrakt (ma argumenty do negocjacji)

Reasumując:
Panie Prezesie, Tomaszu, Tomku ;)
Zróbmy wszystko aby go zatrzymać :D
cron