Re: #33 - Odra Opole - Olimpia Grudziądz (nd. 19.07, g. 18:00)

#66
mario11983 pisze:
niedziela, 19 lipca 2020, 12:51
kornik pisze:
niedziela, 19 lipca 2020, 12:42
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego najlepszy byłby remis Jastrzębia z Termaliką a nie np.zwycięstwo Niecieczy.
Bo jak Jastrzębie zremisuje, a Odra wygra to nie ma możliwości, żeby na koniec sezonu Jastrzębie, Odra i Olimpia miały taką samą liczbę punktów.
Czyli dobrze rozumiem, że jak my dziś wygramy, a Jastrzębie zremisuje to mamy pewne utrzymanie, a jak wygramy, a Jastrzębie przegra to nie mamy pewnego utrzymania?
Odra jest najważniejsza !

Re: #33 - Odra Opole - Olimpia Grudziądz (nd. 19.07, g. 18:00)

#67
mario11983 pisze:
niedziela, 19 lipca 2020, 12:51
kornik pisze:
niedziela, 19 lipca 2020, 12:42
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego najlepszy byłby remis Jastrzębia z Termaliką a nie np.zwycięstwo Niecieczy.
Bo jak Jastrzębie zremisuje, a Odra wygra to nie ma możliwości, żeby na koniec sezonu Jastrzębie, Odra i Olimpia miały taką samą liczbę punktów.
A nie możemy mieć z nimi takiej samej liczby punktów, bo mamy gorszy bilans z jastrzebiem i w każdej małej tabeli gdzie jest powyżej dwóch zespołów, bilans z jastrzebiem będzie nam szkodził. Kto by pomyślał, ze ta porażka z Jastrzebiem będzie miała az takie znaczenie...

Re: #33 - Odra Opole - Olimpia Grudziądz (nd. 19.07, g. 18:00)

#68
zielu pisze:
niedziela, 19 lipca 2020, 13:43
mario11983 pisze:
niedziela, 19 lipca 2020, 12:51
kornik pisze:
niedziela, 19 lipca 2020, 12:42
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego najlepszy byłby remis Jastrzębia z Termaliką a nie np.zwycięstwo Niecieczy.
Bo jak Jastrzębie zremisuje, a Odra wygra to nie ma możliwości, żeby na koniec sezonu Jastrzębie, Odra i Olimpia miały taką samą liczbę punktów.
Czyli dobrze rozumiem, że jak my dziś wygramy, a Jastrzębie zremisuje to mamy pewne utrzymanie, a jak wygramy, a Jastrzębie przegra to nie mamy pewnego utrzymania?
Tak, przy czym to zwycięstwo musi być przynajmniej dwiema bramkami - tak żeby bilans z Olimpia zrobił się dla nas korzystny.
cron