Re: Odra II Opole

#26
Odra II grała dzisiaj z Chemikiem a wszędzie cisza ...

Wynik 1:3.

W pierwszej połowie nasza młodzież wyglądała dużo lepiej z piłką. Większe posiadanie, prowadzili grę. Gra raczej na połowie Chemika, ale Ci drudzy tez mieli swoje sytuacje. Po pierwszej połowie wynik bezbramkowy i nic nie zapowiadało porażki. Po pierwszej straconej bramce przestali grać w piłkę. Przegrywali już 0:3, ale w końcówce udało się strzelić honorową bramkę. Dzisiaj wyszedł brak doświadczenia. Niech się chłopaki dalej ogrywają.

W bramce zagrał Tobi. Niestety nie zachwycił ...

Na "szóstce" zagrał Czajkowski. Bardzo słaby występ. Będę mocno zaskoczony jak zobaczymy go chociaż na chwilę w I lidze. Nie rozumiem tego transferu. Mam nadzieje, że mnie jeszcze zaskoczy.

Z numerem 15, zagrał u nas Klimek. Nie znam imienia. Z trybun dowiedziałem się, że to nasz nowy nabytek. Podobno z Wisły Kraków. Zagrał na lewym skrzydle i był naszym najgroźniejszym zawodnikiem. Piłka go słucha. Bardzo waleczny i zadziorny. Ciekawe jaki jest na niego plan, ale widać potencjał na pierwszą drużynę za jakiś czas.

Niestety nie popisali się organizatorzy. Po dotarciu na stadion, okazało się, że mecz bez udziału publiczności. Bardzo dużo ludzi wróciło do domów. Niektórzy oglądali zza płotu. Wpuszczane były chyba tylko rodziny zawodników i oficjele. Znajomy, gdzieś zadzwonił i udało nam się wejść na trybunę. Mogli wcześniej poinformować choćby na fejsie, że nie będą wpuszczać. Zrobiło się niepotrzebne zamieszanie pod obiektem.

Chemika z Rakowem dwa autokary. Około 100 osób. Postawili ich po drugiej stronie boiska, od strony pola, tam gdzie nie ma trybun. Oglądali zza płotu i choinek :P
Policji od groma. Po meczu zablokowali obwodnicę na całej długości, żeby zrobić im czysty przejazd.

Re: Odra II Opole

#28
LooZ^ pisze:
środa, 26 sierpnia 2020, 19:24
"Niestety nie popisali się organizatorzy. "

He, he. Sugerujesz, że organizatorzy mają coś do gadania przy takim meczu? ;)

Co do Klimka, to pewnie Antoni - https://www.transfermarkt.pl/antoni-kli ... ler/700804

Czyli policja nie wyraziła zgody ? Wszystko rozumiem, ale mogli chociaz dac jakies info przed meczem.

Tego Klimka tez znalazłem własnie tylko na tranfermarkt. To pewnie on. Rozmawiałem teraz z kolegą z KK, który jest jakimś działaczem w chemiku. Był dzisiaj na meczu. Przyznał, ze Klimek najlepszy na boisku. Może być z niego pociecha :)

Re: Odra II Opole

#31
Ja powiem szczerze: nigdy nie podzielałem zachwytów nad Weizetelem. Oczywiście doceniam przywiązanie do klubu ale jak dla mnie to zawsze był na poziomie bardziej Rosy niż Kuchty. Młody z Lechem pokazał że potencjał jest i w tej sytuacji dla mnie Tobi jest numerem 3.

Re: Odra II Opole

#33
wijamurzyn pisze:
środa, 26 sierpnia 2020, 20:56
Nie rozumiem trochę trzymania czterech bramkarzy w klubie, szczególnie kiedy mamy jednego głównego, który będzie grał wszystko i bardzo zdolnego młodziaka. A co się dzieje z Kołotyło?
Do końca roku jest wypożyczony do Wisły Puławy

Re: Odra II Opole

#37
Radek^^ pisze:
wtorek, 3 listopada 2020, 12:06
Wygrana z Victorią, Unią Krapkowice i remis z Głuchołazami daje nam 7 punktów i 11 miejsce w tabeli to dobry wynik patrząc, że w drugiej rezerwie grają praktycznie sami 18 latkowie.
18 lat nie jest wytłumaczeniem . 18-sto latkowie grają w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

Re: Odra II Opole

#40
zestan pisze:
niedziela, 8 listopada 2020, 21:13
Radek^^ pisze:
wtorek, 3 listopada 2020, 12:06
Wygrana z Victorią, Unią Krapkowice i remis z Głuchołazami daje nam 7 punktów i 11 miejsce w tabeli to dobry wynik patrząc, że w drugiej rezerwie grają praktycznie sami 18 latkowie.
18 lat nie jest wytłumaczeniem . 18-sto latkowie grają w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.
Tak jak wijamurzyn napisal, sa i graja wspaniale, ale u swojego boku maja duzo starszych doswiadczonych pilkarzy. Chyba obok nich powinni zagrac starsi dojrzalsi pilkarsko zawodnicy, przynajmniej trzech-czterech. W koncu od kogo maja uczyc sie boiskowego cwaniactwa, ustawienia itp

Re: Odra II Opole

#42
Wygrywamy w ostatnim meczu rundy z LZS-em Skorogoszcz 3:1 warto dodać, że na środku obrony grał Kostrzycki z Wypychem i radzili sobie bardzo dobrze, gdyż przez 75 minut Skorogoszcz nie stworzył praktycznie żadnej groźnej akcji. Kończymy rundę na 10 miejscu więc jest dobrze ale możemy być jeszcze wyżej. Była liczna z FC Skorogoszcz na meczu (mecz oglądaliśmy z za płotu).

Re: Odra II Opole

#44
Zaodrzański Fanatyk pisze:
sobota, 3 kwietnia 2021, 17:42
W dwóch meczach rundy wiosennej rezerwy zrobiły cztery punkty. Może dać kilku chłopakom szasnę a taki Janus czy Żemło rozegrają kilka meczów w rezerwach.
Fortuna Głogówek- Odra II 0:0
Odra II- Pogoń Prudnik 4:3
Z pełnym szacunkiem ale nasza 4 liga to jest poziom Zimbabwe. Co nie zmienia faktu ze gwiazdeczki mogłyby poczuć trochę kartofliskowego grania.

Re: Odra II Opole

#49
Zdziwiło mnie nazwisko strzelca gola. Mateusz Leszczuk to chyba jeszcze większy talent od Wróbla, dość szybko sprzątnięty nam przez Legie. Szukałem info na stronie Akademii OO odnośnie tego na jakiej zasadzie się u nas pojawił - wypożyczenie czy transfer - ale cisza. Gdyby wrócił na stałe to poza klubem pozostaje tylko jeden mi znany ogromny talent wychowany tutaj, Lukoszek, ale z tego co widziałem bardzo dobrze spisuje się w CLJ Górnika i jest bardzo blisko 1 zespołu.
cron