Re: Odra II Opole

#5
Byłem dzisiaj na meczu. Wynik 6:1
Trzy bramki Sparwasser.
Naprawdę fajnie oglądało się chłopaków. Piłeczka chodziła. Nie znam poziomu 4 ligi (to był mój pierwszy mecz) i nie wiem czy wyglądali tak na tle Fortuny Głogówek, czy będą powtarzalni z takim graniem.
Przydało by się trochę więcej informacji o chłopakach. Nie wiem czy dane na oficjalnej stronie są aktualne ? Nie widzę tam Pudlika i Slugi. To znaczy, że będą grali tylko w pierwszej drużynie ? Nie ma też info z jakimi grają numerami a na koszulkach nie mają nazwisk.
Dzisiaj z numerem 23 grał chyba Kacper Kaczka, który często był w osiemnastce pierwszej druzyny.

Re: Odra II Opole

#7
No jeśli w pierwszym meczu po sformowaniu drużyny trafili od razu na drużynę wizualnie 2 razy starszą i 2 razy cięższą od nich, to nie dziwne, że jak dzieci we mgle ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Odra II Opole

#12
Byłem na drugiej połowie.
Piękna bramka Pudlika z rzutu wolnego na 2:0. Dwadziescia kilka metrów. Okno.
Dzisiaj bronił Rosa. Wypluł prosty strzał i po dobitce goście strzelili bramkę. Mega błąd. Trzeba się go pozbyć jak tylko skończy się kontrakt.

Re: Odra II Opole

#13
cartman pisze:
środa, 12 sierpnia 2020, 19:33
Byłem na drugiej połowie.
Piękna bramka Pudlika z rzutu wolnego na 2:0. Dwadziescia kilka metrów. Okno.
Dzisiaj bronił Rosa. Wypluł prosty strzał i po dobitce goście strzelili bramkę. Mega błąd. Trzeba się go pozbyć jak tylko skończy się kontrakt.
On ma jeszcze rok kontraktu? Masakra.

Re: Odra II Opole

#21
Byłem dzisiaj na meczu. Chłopaki wygrali 1:5. Znowu fajnie grali piłką. Jestem ciekaw jak będą wyglądali na tle lepszego przeciwnika (nie byłem na meczy z Większycami).
Na szpicy grał Marcel Sluga. Strzelił dwie bramki. Widać w nim duży potencjał. Oby się fajnie rozwijał i powinno by z niego dużo pociechy.
cron