Re: #31 - Odra Opole - Wigry Suwałki (pt. 10.07, g. 16:00)

#54
mario, a ten to bardziej nie zwrócił twojej uwagi? ;))

"Możliwe, że na Oleską trafi też inny zawodnik ze „Zdzichami” w CV – napastnik Dawid Czapliński, którego temat przenosin do Opola pojawia się nie po raz pierwszy."

Hehe.

Uwierzę w to jak zobaczę go wychodzącego w koszulce Odry na mecz ligowy. I mówię to już bodaj 4 raz. Ani razu mi się to jeszcze nie udało ;))
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: #31 - Odra Opole - Wigry Suwałki (pt. 10.07, g. 16:00)

#56
LooZ^ pisze:
piątek, 10 lipca 2020, 20:22
mario, a ten to bardziej nie zwrócił twojej uwagi? ;))

"Możliwe, że na Oleską trafi też inny zawodnik ze „Zdzichami” w CV – napastnik Dawid Czapliński, którego temat przenosin do Opola pojawia się nie po raz pierwszy."

Hehe.

Uwierzę w to jak zobaczę go wychodzącego w koszulce Odry na mecz ligowy. I mówię to już bodaj 4 raz. Ani razu mi się to jeszcze nie udało ;))
No miałem na myśli Czaplińskiego pisząc o jego kolejnym podejściu do Odry😀

Re: #31 - Odra Opole - Wigry Suwałki (pt. 10.07, g. 16:00)

#58
Uwaga - 10 ostatnich pojedynkow Odry Opole :

1.Odra - Wigry = 1:0
2.Stal M.- Odra = 1:1 (Stal tlem dla Odry u siebie)
3.Odra - Chojnice = 0:0
4.Zaglebie S - Odra = 1:3 ( ZS tlem dla Odry )
5.Odra - Chrobry = 1:0 (jedyna porazka Chrobrego po
wznowieniu)
6.Sandecja - Odra = 1:1
7.Odra - Warta = 2:0
8.Odra - Jastrzebie = 1:2 ( po samoboju w
ostatniej minucie )
9.Radomiak - Odra = 0:0
10.Odra - Belchtow = 1 :0 ( jedyna porazka GKS B)

5 wygranych ! 4 remisy i przypadkowa porazka po
wlasnym golu
Moze to Odra powinna awansowac a nie te kluby ktore graja taki piach na tle Odry. Tak z przymruzeniem oka to Odra najwiecej zasluguje na baraze !

Re: #31 - Odra Opole - Wigry Suwałki (pt. 10.07, g. 16:00)

#62
Bez przesady.
Zemlo po kontuzji wypycha stanął na wysokości zadanua, gra pewnie, bramje strzelil, 2 prawie. Kostrzycki mlody, malo gra wiec trudno go porządnie ocenić, mnie się jednak wydaje ze ma potencjał. Przy takim wzroście wiadomo ze kocich ruchów mieć nie będzie.
Za to i Tabis i Czernysz dobre posuniecia. O ile Czernysz nie wiadomo czy zostanie to Tabis raczej tak i będziemy mieli z niego pocieche.

Re: #31 - Odra Opole - Wigry Suwałki (pt. 10.07, g. 16:00)

#68
cartman pisze:
piątek, 10 lipca 2020, 17:40
W miarę fajna pierwsza połowa. Byliśmy przy piłce chyba 80% czasu, chociaż bez konkretów w polu karnym. Nic nie zwiastuje tego co wydarzy się w drugiej połowie. Niestety wyszliśmy jak na Chojniczankę. Po kilku minutach zobaczyłem, że Piech czeka na Wigry na naszej połowie i wiedziałem, że zaczną się kłopoty ...
Dlaczego znowu u nas tak bardzo się cofamy ? Znowu nie wychodziliśmy nawet do kontry !
Lepiej gramy na wyjazdach niż u siebie. Dobrze, że wygrywamy u nas niektóre mecze po 1:0 jak dzisiaj i z Chrobrym.

Piech - aż strach pomyśleć, co by było gdyby go nie było ...
Janasik - kolejny bardzo dobry mecz. Szybki, mocny fizycznie. Pewność siebie przy wyprowadzaniu piłki w niebezpiecznym sektorze. Aktywny w ofensywie.
Tabiś - narzekałem na niego podczas pierwszych meczów, ale teraz posypuję głowę popiołem. Dzisiaj z Janasem najlepszy na boisku. Zaczyna się bawić. Jest coraz pewniejszy i odważniejszy. Aktywny w ofensywie.
Czyżyk - cudowna pierwsza połowa. Na drugą wyszedł praktycznie jak cała drużyna.
Janus - czekam na jakieś spotkanie z Dietmarem jak przed sezonem, gdzie będzie można mu zadawać pytania. Niech mi wytłumaczy jego obecność na boisku i to jeszcze przez 90 min. Co oprócz bicia rożnych i wolnych ? Może chociaż na ostatnie 20 min Czernysz ?
No tak, Janus chujowy. W dzisiejszym meczu (wygranym 1-0) zalicza asystę, daje przynajmniej dwa otwierające podania ( Janasik, Czyżycki), ciekawy strzał z dystansu.
cron