Re: #31 - Odra Opole - Wigry Suwałki (pt. 10.07, g. 16:00)

#105
smilee pisze:
niedziela, 12 lipca 2020, 15:00
Z gksem mamy roeny bilans bezposrednich, w takim przypadku decyduje ogolny bilans bramek. Teraz tez jest rowny ale gks ms więcej strzelonych (kolejne kryterium) jak stracą jeszcze 1 to mamy lepszy bilans i ich wyprzedzamy
Bylo blisko, grajac 11/9 wcale nie byli zainteresowani poprawa swojego bilansu bramkowego, tak niestety gra sie w Polsce, zwykly minimalizm. Zupelnie inaczej niz w Anglii, Hiszpanii czy Niemczech

Re: #31 - Odra Opole - Wigry Suwałki (pt. 10.07, g. 16:00)

#106
smilee pisze:
niedziela, 12 lipca 2020, 15:00
Z gksem mamy roeny bilans bezposrednich, w takim przypadku decyduje ogolny bilans bramek. Teraz tez jest rowny ale gks ms więcej strzelonych (kolejne kryterium) jak stracą jeszcze 1 to mamy lepszy bilans i ich wyprzedzamy

Nie jestem pewien czy ten przepis nie wchodzi w grę przy dwóch drużynach z tą samą ilością punktów, a nie więcej. Wie ktoś dokładniej?

Re: #31 - Odra Opole - Wigry Suwałki (pt. 10.07, g. 16:00)

#111
LooZ^ pisze:
niedziela, 12 lipca 2020, 13:14
W sumie ciekawe pytanie - czy przeciętny kibic Odry chciałby wejść do Ex na rok teraz i spaść czy czekać X lat żeby wejść bardziej jak Raków ;)
W tym momencie awans byłby slodko-gorzki, bo co nam po Odrze w ekstraklasie, skoro Odry nie byłoby wówczas w Opolu...
Co do wyboru - wszystko zależy od tego, co postawimy pod X. Jeżeli np. 15 lat, to ja już wolę chociaż jeden sezon. Za mojego życia Odra w ekstraklasie nie grała.
cron