Re: #26 - Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole (wt. 16.06, g. 20:40)

#27
z meczu na mecz wyglądamy coraz lepiej. jedynie meczu z Radomiakiem nie dało się oglądać. wczoraj Odrę oglądało się naprawde dobrze. a Sandecja to nie są ogórki i naprawdę mają dobrą ekipę.
chciałbym w następnym meczu zobaczyć ponownie Janusa na ławce. ja nie wiem czy nikt inny poza większością nas tutaj nie widzi, że jest to hamulcowy Odry ?
Arek Piech bardzo mi się podoba: walczy, biega za dwóch tyle że właśnie pod koniec meczu oddycha rękawami.
no i Kostrzycki.. z całym szacunkiem ale dramat. tak wolnego i wolnomyślącego gracza to dawno nie widziałem. to jego wybicie z 16 gdzie prawie oddał piłkę bo się minutę zbieral do wykopu mówi wszystko.

Re: #26 - Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole (wt. 16.06, g. 20:40)

#28
W końcu trochę jakości i dużo emocji. Brawo. Natomiast zastanawia mnie jeden fakt, czy posiadanie piłki to efekt innej taktyki trenera czy to Sandecja została w szatni przed pierwszym gwizdkiem? Nie mogę uwierzyć że możemy mieć aż taką przewagę i tak długo grać piłką (z tym co mieliśmy w poprzednich meczach).

Jeśli chodzi o formację obronną to o dziwo jestem spokojny. Kostrzycki w cale nie zagrał złego meczu. On nie może się dobrze prezentować (płynnie) - chłop ma 2 metry wzrostu!

Na pewno brakuje nam napastnika. Piech nie jest w stanie grać całego meczu - a szkoda. Obawiam się że Skrzypa nam się wypalił a 2 żółte i w konsekwencji czerwona to tylko efekt frustracji braku formy.

Bardzo dobry mecz Janasika, Boneckiego, Kuchty (przy golu bez szans). Niziołek wnosi wiele jakości. Czyżycki dużo walki, piękna asysta (ale piłka to mu się do nogi nie klei).
Janus trzyma równą (beznadziejna formę),

Reasumując brawa za postawę i walkę. Bierzemy punkt i lecimy dalej.

P.S. Dwójka komentujących na PS to jakiś żart.

Re: #26 - Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole (wt. 16.06, g. 20:40)

#30
mudziol pisze:
środa, 17 czerwca 2020, 8:18

P.S. Dwójka komentujących na PS to jakiś żart.
To był jeden z najsłabszych komentarzy jakie słyszałem w życiu. Jeden z tych gości jakoś tam dawał radę, ale ten drugi to był z niezłej łapanki.
W ogóle zabawnie się słucha komentarzy ludzi, którzy tak naprawdę chyba tej ligi nie oglądają. To jest zawsze prosta implikacja: Odra jest w strefie spadkowej ->Odra gra słabo. Oczywiście możemy sobie wstawić tu dowolną inną drużynę. Odra Rumaka grała takie dno, że reprezentacja podstawówki integracyjnej pewnie też by ją ograła. Ale teraz, jakkolwiek w grze są mankamenty, tak nie jest to poziom gorszy niż reszta ligi. Punkt w Radomiu trzeba cenić, bo Odra nie zasłużyła tam na nic. Ale porażka z Jastrzębiem czy wczorajszy remis to już wyniki gorsze niż gra. A najważniejsze - widać progres.
W audycji Pierwszoligowiec na weszlo.fm pastwili się nad tą Odrą z Radomia i jeden typ (chyba właśnie z Radomia) stwierdził, że Odra na pewno spadnie, a utrzyma się Chojniczanka...

Re: #26 - Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole (wt. 16.06, g. 20:40)

#31
Z tym komentarzem podczas meczów 1 ligi (nie tylko Odry) to jest skandal i najlepsza wizytówka Polsatu. Super ze pokazują tyle meczów, ale nawet nie wymagają od swoich komentatorów jakiegokolwiek przygotowania. To co oni wygadują za bzdury podczas transmisji, to głowa mała. Dla mnie to jest niewiarygodne wręcz, przecież wokół 1 ligi nie dzieje się tyle żeby nie prześledzić ostatnich wydarzeń czy nawet otworzyć podczas meczu 90minut.pl i poprawnie odczytać wyniki lub nazwiska. Wczoraj np wielokrotnie u nas grał Czyżewski. Amatorka pełna gębą.
cron