Re: #22 - Odra Opole - GKS Bełchatów (pt. 06-03-2020, g. 18:00)

#26
Wy patrzycie tu i teraz, ja patrzę ogólnie. Oczywiście wszystkim zależy na utrzymaniu, ale ono tez musi być w jakimś minimalnym stylu. Jedna składna akcja, 3 dobre podania z rzędu - czy ja oczekuje dużo czy przyzwyczailiśmy sie do beznadziei i tłumacząc to potrzeba utrzymania zamykamy na to oczy? Ja jakoś nie widziałem wczoraj radosci na twarzach ludzi czy śpiewów przy wyjściu ze stadionu, mimo ważnej wygranej. Nie dziwcie się potem ze frekwencja jest jaka jest (= obecnie poziom jakiejś Puszczy) bo kibiców takich jak my przyciąga miłość do klubu i będziemy chodzić i po spadku, ale inni przyjdą raz i szczerze wątpię czy po takim meczu jak wczoraj wrócą. Ja bym nie wrócił, strata 2 godzin i pieniędzy, które mogą przeznaczyć na coś przyjemniejszego.

Re: #22 - Odra Opole - GKS Bełchatów (pt. 06-03-2020, g. 18:00)

#31
Odra widać że nie jest zgrana (podania często w kosmos albo do przeciwnika) ale pressing zajebisty, we 2 biegali do przeciwnika, widać że im się chciało. Jakoś kilka osób z którymi byłem na meczu i było zadowolonych z gry + widziało szanse na progres z meczu na mecz, ale widzę że na forum ciężko ludzi zadowolić ;-) każdy chyba po sparingach myślał że będziemy drugim Liverpoolem
Ostatnio zmieniony sobota, 7 marca 2020, 11:02 przez parowczak, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: #22 - Odra Opole - GKS Bełchatów (pt. 06-03-2020, g. 18:00)

#39
Polak'o pisze:
sobota, 7 marca 2020, 14:06
Mam wrażenie że w tym sezonie do utrzymania będzie potrzeba co najmniej 41punktów. Ostatni raz kiedy potrzeba było tyle do utrzymania to sezon 15/16 wtedy ostatnią drużyną która się utrzymała właśnie z tą ilością był Kluczbork.
Czyli brakuje nam jeszcze 18 punktów. Wystarczy, że wygramy co drugi mecz i będzie dobrze.

Re: #22 - Odra Opole - GKS Bełchatów (pt. 06-03-2020, g. 18:00)

#42
Brawo trener i pilkarze za 3 pkt. Teraz super szansa na wygrana w Radomiu, poniewaz tam pilkarze Radomiaka zagraja piach, wiec jest Suzanne szansa na komplet. Stawiam na wygrana Odry 2:0 lub 3:1. Jezeli kondycja jest to zgranie i zrozumienie przyjdzie. Jedyne moje zmartwienie to jest trener. Wystawiajac do gry pilkarzy, ktorych szybko potem zmienial, a w ostatnim meczu wystawil juz innych šwiadczy tylko o tym, ze albo źle ocenił ich przydatnosc w okresie przygotowawczym albo błednie przygotowal taktycznie. Dlatego pierwszy mecz wysoko przegrywamy ze Stomilem, a Stomil drugi swoj mecz rowniez zdecydowanie przegrywa.
Niemniej jestem prawie pewien, ze kolejny mecz wybiegamy i przywieziemy do Opola 3pkt. Dlatego warto jechac na kolejny wyjazd.

Re: #22 - Odra Opole - GKS Bełchatów (pt. 06-03-2020, g. 18:00)

#43
Ja mysle ze braklo sparingow.
W kazdym graliśmy innaczej.
Na 2 z przodu gralismy z sosnowcem i wyszło najlepiej... to tak sprobujmy w lidze.
Tyle ze gra na 2 z przodu nie moze byc oparta na wybiciach od bramki.
Mimo ze nominalnych pomocnikow mamy pod dostatkiem to brak nam "kierownika" druzyny, ktory pokieruje tempem i dokladnie poda. Nadzieja moja w niziolku (jak wroci w formie) lub Fedotowie który ma naprawdę dobry przeglad pola i wystarczająca technike zeby pokierowac srodkiem.
Tez wierzę ze zaskoczy i bedziemy punktowac jak trzeba, wierzę ze szymek bedzie strzelal bramke za bramka ale potrzebujemy lidera ktory poprowadzi druzyne do zwycięstwa.
Fajnie ze kuchta potrafi wybic z reki czy z ziemi na 30m przeciwnika ale to do niczego nie prowadzi, nie moze byc tak ze nie mozemy wznowic z autu bo nie ma komu podac. Jak chcemy wygrywać to trzeba mieć plan a nie liczyc ze bramkarz wybije i mamy sytuacje. Akcje trzeba budowac a nie liczyc na szczescie. Trzeba zapierdalac bez pilki żeby podajacy mial 2-3 sensowne alternatywy a nie wybor czy podać do najbliższego w bok/do tylu czy do bramkarza. Doceniam wysoki presing w ostatnim meczu (ktory pokazal ze fizycznie jest ok) ale zeby punktowac trzeba wiecej.
cron