Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#680
pito10 pisze:
wtorek, 21 lipca 2020, 17:21
Nieporównywalnie lepsze warunki? Z tego co kiedyś mówiłeś LooZ to mamy jeden czołowych budżetów w 1 lidze...
Zawsze gdy jestes jednym z najlepszych pilkarzy druzyny i zmieniasz klub, to na zasadzie awansu sportowego i laczy sie to z duza podwyzka. W Odrze moga dostac pewna podwyzke, raczej minimalna i to tylko jak konczy sie kontrakt, ale nie na takim poziomie jak po zmianie klubu. Normalka, szkoda mi ich bedzie.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#698
zebro pisze:
środa, 22 lipca 2020, 11:42
Foker pisze:
wtorek, 21 lipca 2020, 19:57
Trojak w Tychach....
Wyciąganie z Odry grajkow do ekstraklasy rozumiem - ale osłabienie się na rzecz ligowego rywala nie bardzo miesci mi się w głowie.
A mieści ci się w głowie ta sama praca w teoretycznie lepszym klubie, tylko za znacznie większe pieniądze?

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#699
A ja nie rozumiem przepłacania za piłkarzy niewyróżniających się ponad poziom ligowy. Tychy dają 2-3x więcej? Jak chce, to niech idzie. Mocny dylemat miałbym za to przy Piechu, na jego usługi też jest zainteresowanie z innych klubów (Ekstraklasy), ale on, i to zdanie dziennikarzy śledzących 1 ligę, to top3, jeśli nie najlepszy napastnik 1 ligi w tej rundzie. Z tego co wiem, to Zarząd robi wszystko, żeby go zatrzymać, choć pewnie wybierze klub z wyższej ligi.

O transferach jeszcze przyjdzie czas napisać po sezonie, niemniej pamiętajcie, że nie ma ludzi niezastąpionych. Będę życzył powodzenia Czyżykowi i (tu mniej ze względu na klub) Janasikowi, bo to naturalna kolej ich piłkarskiego rozwoju i po prostu zasługują na te szanse. Ale wiem też, że to nie indywidualności a kolektyw jest siła taktyki trenera Brehmera i wierzę, że znalezione zastępstwa będą godne.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#700
wijamurzyn pisze:
środa, 22 lipca 2020, 11:49
zebro pisze:
środa, 22 lipca 2020, 11:42
Foker pisze:
wtorek, 21 lipca 2020, 19:57
Trojak w Tychach....
Wyciąganie z Odry grajkow do ekstraklasy rozumiem - ale osłabienie się na rzecz ligowego rywala nie bardzo miesci mi się w głowie.
A mieści ci się w głowie ta sama praca w teoretycznie lepszym klubie, tylko za znacznie większe pieniądze?
Tychy lepszym klubem? To chyba pomyliłeś fora. Maja ładny stadion, ale w czym niby Tychy są lepsze jako klub?

Jeżeli płaca 2 czy 3 razy więcej, to niech idzie.
cron