Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#657
cartman pisze:
poniedziałek, 20 lipca 2020, 11:34
Szyman pisze:
poniedziałek, 20 lipca 2020, 10:54
cartman pisze:
poniedziałek, 20 lipca 2020, 9:03
Napiszę tutaj, bo nie wiem czy ktoś zagląda w temat "kibice"...

Wybieracie się na wyjazd do Niecieczy ?
Bilety można kupić na kupbilet.pl
Myślę, że trochę ludzi z Opola się wybierze. Fajnie było by siedzieć w jednym miejscu. Jeżeli jedziecie, to na który sektor kupujecie bilety ?
Nie wiem czy jest tam "sektorowy reżim", czy można chodzić po stadionie jak u nas.

Nawet jeżeli ktoś pojedzie, to na pewno nie napisze tego na forum...
Dlaczego nie ?
Jeżeli jest to jakaś tajemnica, to chociaż umówmy się, że kto jedzie niech kupuje bilet na sektor C lub A. Tylko trzeba konkretnie ustalić na który z tych dwóch.
Dlaczego nie? To może rusz trochę mózgownicą
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#661
Szyman pisze:
poniedziałek, 20 lipca 2020, 21:00
cartman pisze:
poniedziałek, 20 lipca 2020, 11:34
Szyman pisze:
poniedziałek, 20 lipca 2020, 10:54



Nawet jeżeli ktoś pojedzie, to na pewno nie napisze tego na forum...
Dlaczego nie ?
Jeżeli jest to jakaś tajemnica, to chociaż umówmy się, że kto jedzie niech kupuje bilet na sektor C lub A. Tylko trzeba konkretnie ustalić na który z tych dwóch.
Dlaczego nie? To może rusz trochę mózgownicą
Sorry Szyman, ruszam mózgiem i dalej nic mi nie przychodzi do głowy... Oświeć mnie proszę. Możesz to zrobić na priv, żebyśmy się nie "kłócili" na forum.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#668
No niestety, jesteśmy w takim miejscu, że możemy co najwyżej ogrywać tych młodszych zawodników, czyt. Czyżycki, Janasik po to, żeby za jakiś czas byli gotowi do gry w Ekstraklasie. Dlatego trzeba monitorować niższe ligi i takie perełki wyłapywać i fajnie że w końcu się to dzieje w naszym klubie. Z drugiej strony jest to sygnał dla młodych piłkarzy że grając dobrze w Odrze, można wybić się do lepszego klubu. A Trojakowi chyba kończył się kontrakt.
cron