Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#507
Ja tam typowałem, że Olimpia włączy się w grono spadkowiczów, moim zdaniem mecz z Olimpią w Opolu urasta do arcyważnego. Przy zwycięstwie dwiema bramkami wskakujemy nad nich w tabeli.

Generalnie różnice są minimalne - 3 punkty więcej to nawet 7 pozycji wyżej (akurat może nie w naszym przypadku, bo mamy gorsze bilanse). Nie ma co się oglądać na innych, bo ktoś zawsze będzie tracił punkty, a przy tak ciasnej tabeli każdy może spaść. Trzeba punktować - Wigry i Olimpia obowiązkowo. Szkoda że teraz jedziemy do Mielca, ale może akurat uda się ugrać chociaż punkt.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#521
Jeszcze się okaże, ze ta pomocna dłoń wyciągnięta przez nas do Chojniczanki pomoże nam w ostatecznym rozrachunku. Szanse na wyprzedzenie nas maja iluzoryczne, za to mogą zabierać punkty konkurentom. Jak dla mnie teraz Sandecja, a z czasem Olimpia będą naszymi głównymi rywalami do utrzymania. Ale ta liga jest tak pokręcona, ze tu może zdarzyć się wszystko.
cron