Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#177
wijamurzyn pisze:
czwartek, 13 lutego 2020, 12:15
Brehmer w wywiadzie mówi, że na prawej obronie będzie grał Wróblewski lub Tabiś, więc pojawia się problem - co z Janasikiem? Przesunie go na skrzydło, czy może na lewą obronę? Szkoda byłoby marnować jednego z naszych najlepszych piłkarzy.

Podczas ostatniego sparingu ze Skra, Janasik zagrał drugą połowę na lewej obronie.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#179
smilee pisze:
czwartek, 13 lutego 2020, 12:47
... bez sensu

Jestem wielkim fanem Janasika i też wolał bym go na jego nominalnej pozycji. Ale macie jakiś lepszy pomysł na zabezpieczenie pozycji młodzieżowca ?
Janas wyglądał w meczu ze Skrą mega pod względem fizycznym. Cały czas podłączał się do akcji ofensywnych, wręcz chyba najwięcej poszło przez niego. Wyglądało to tak, jakby zmiana stron nie robiła mu różnicy.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#186
cartman pisze:
czwartek, 13 lutego 2020, 12:59
smilee pisze:
czwartek, 13 lutego 2020, 12:47
... bez sensu

Jestem wielkim fanem Janasika i też wolał bym go na jego nominalnej pozycji. Ale macie jakiś lepszy pomysł na zabezpieczenie pozycji młodzieżowca ?
Janas wyglądał w meczu ze Skrą mega pod względem fizycznym. Cały czas podłączał się do akcji ofensywnych, wręcz chyba najwięcej poszło przez niego. Wyglądało to tak, jakby zmiana stron nie robiła mu różnicy.
Przypomne ze zagrał też tak w meczu z Miedzia i strzelił niebrzydkiego gola. Fizycznie wygląda bardzo dobrze i jestem pewny że w formie będzie podstawowym zawodnikiem.
Ostatni sezon trochę stracony przez uraz.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#193
Ja na gola w 3 min się spóźniłem. Mecz był bardzo wyrównany. Okazje po obu stronach na strzelenie gola. Mimo ze to sparing to gra byla dosc ostra. Jakby naszym sprzyjało więcej szczęścia to mogło wpaść więcej. Piech miał ze 2-3 dobre próby i niewiele zabrakło.
Tabis zagrał lepiej od Wróblewskiego. To na pewno. Choć ta dwójka miała co robić bo młody Fornalczyk robił sporo wiatru i kika razy pięknie wkrecal naszych w ziemię. Kostrzycki dla mnie na plus. Poprawnie w obronie troche gorzej dzis w wprowadzeniu do przodu. Ma duże szanse na pierwsza 11. Duzo bardziej martwi mnie forma w obronie Kaminskigo a piłki do przodu do nikogo albo w aut.
Fedotow dla mnie dalej nic specjalnego nie pokazuje.
Czy wiecie czemu dalej nie ma Niziola?

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#194
Ja na bramkę tez sie spoznilem, zgadzam sie z przedmówcą w temacie obrony natomiast zupełnie inaczej widziałem postawe ukrainca. Ma przegląd, nie traci piłek. Moze byc sporym wzmocnieniem alternatywa niziola. W 1 pol fajna szybka gra, tylko strzały 1/2 tempa za pozno. Najbardziej aktywni w 1 pol Bonecki, trojak, piech. Co do bramkarzy to jakos kuchta bardziej mnie przekonuje.