Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#168
smilee pisze:
sobota, 8 lutego 2020, 14:19
wijamurzyn pisze:
sobota, 8 lutego 2020, 13:41
był ktoś na meczu? Jak się spisał Fedotov?
Nie byłem ale ziomek byl i mówił ze dobrze i trza brac...
Fedotov spisał się przeciętnie jak "cała" drużyna. Może na treningu się dobrze pokazał bo dziś na pewno nie.
Cały mecz mial zreszta dziwny przebieg. Początek meczu, stały fragment gry, błąd ustawienia i gol. My nie strzelamy z 1m. Blad wyprowadzenia od bramki i 2-0. Koniec meczu i strzał życia.
Po godzinie zmiana zbiorowa. Zmiennicy po godzinie wnieśli sporo jakości. Środek pola opanował Trojak i Bonecki (wczesniej Pudlik z holendrem). Parcie Odry ale tylko poprzeczka Czyzyka, dobra okazja Piecha.
To był też pierwszy mecz na naturalnym podłożu i piłka ewidentnie nie chodziła jak na sztucznej.
Z całego meczu na duży plus Tabiś, o niebo lepszy od Wróblewskiego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#169
Byłem na dzisiejszym sparingu. Nie do końca zgadzam się z przedmówcą. Ale po kolei:

- zaczęliśmy sparing inaczej niż standardowo, czyli od składu rezerwowego. Dopiero pod koniec meczu wszedł skład, który pewnie w większości zacznie w Olsztynie;

- my graliśmy, a Skra strzelała bramki. Ale też trzeba przyznać uczciwie, że nie stworzylismy zbyt wielu sytualcji w całym meczu;

- dla mnie Fedotov w pierwszej połowie wygladał najlepiej. Jako jedyny grał do przodu. Głowa w górze, widać że piłka mu nie przeszkadza. Znowu ładne podanie piętą. Dużo lepiej wyglądał też wizualnie niz tydzień temu, gdzie ewidentnie był jeszcze "zalany". Nie wiem jaka kasa wchodzi w grę, ale uwazam, że było by duzym błedem nie zakontraktowanie go;

- Dietmar po meczu powiedział, że w tym tygodniu chłopaki mieli bardzo duze obciążenia treningowe, po raz ostatni. Widac było, że brakuje im przez to dynamiki;

- Nizoł czuje się dobrze. Ma zielone światło od lekarza. W przyszłym tygodniu, w sparingu z Polonią Bytom (chyba w Ozimku) ma już wejść na 15 min. W kolejnym na 30 min. itd.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#171
mudziol pisze:
sobota, 8 lutego 2020, 21:02
Dla mnie Fedotov na razie to kolejny transfer typu Ruiz czy Timmermans (oczywiście chce się mylić, jak to niech okaże się objawieniem).
Duzo lepiej wyglada transfer Tabisia, załatwia nam również sprawę młodzieżowca a Miki wraca na swoją pozycje w pomocy.
Porównywanie ewentualnego transferu Fedotov'a do Ruiza czy też Timmermans'a jest kompletnie nietrafione. Ukrainiec to piłkarz o całkowicie innym wymiarze.
Fedotov - 100 meczów w ukraińskiej ekstraklasie, 13 występów w U21.
Ruiz - dobre pół rundy w 2 lidze polskiej.
Timmermans - nawet nie wiem czy grał w tych niższych ligach w NL.

Myślę, że ewentualne przenosiny Ukraińca do Odry będą sporym wzmocnieniem.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#174
Szwedek pisze:
niedziela, 9 lutego 2020, 9:54
mudziol pisze:
sobota, 8 lutego 2020, 21:02
Dla mnie Fedotov na razie to kolejny transfer typu Ruiz czy Timmermans (oczywiście chce się mylić, jak to niech okaże się objawieniem).
Duzo lepiej wyglada transfer Tabisia, załatwia nam również sprawę młodzieżowca a Miki wraca na swoją pozycje w pomocy.
Porównywanie ewentualnego transferu Fedotov'a do Ruiza czy też Timmermans'a jest kompletnie nietrafione. Ukrainiec to piłkarz o całkowicie innym wymiarze.
Fedotov - 100 meczów w ukraińskiej ekstraklasie, 13 występów w U21.
Ruiz - dobre pół rundy w 2 lidze polskiej.
Timmermans - nawet nie wiem czy grał w tych niższych ligach w NL.

Myślę, że ewentualne przenosiny Ukraińca do Odry będą sporym wzmocnieniem.
Ja nie porównuje ich przeszłości piłkarskiej. Oceniam jego przydatność na podstawie minut które dostał w sparingach. Przez wczorajsze 60 min na tle broniącego się przeze spadkiem drugoligowca wypadł co najmniej blado. Co nam po jego występach w kadrze juniorów jak on ma już prawie 30 lat? W ukraińskiej ex grał z 5 lat temu i do dziś prezentuje równie pochyla ze swoją forma (zakończona brakiem klubu).
Nie jestem jego wrogiem tylko nie rozumiem zachwytu nad jego przeszłością.
Tak czy inaczej liga już go niedługo zweryfikuje.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#175
30 lat ? Bez przesady. No nie wiem co napisac , ja mam grubo ponad 50 -ke a mlodych wkrecam w murawe, a na powaznie Lewandowski juz jest po 30-ce I kto jest od niego lepszy w Polsce ? Przeciez potrzebujemy pilkarzy do gry na dzis zeby utrzymac lige, a nie pilkarzy ktorzy beda nam zdobywac punkty do premii pienieznej . Pozyjemy, pogramy a potem ocenimy kto to Ruiz, Timm czy jednak Fedotov.
cron