Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#51
LooZ^ pisze:
czwartek, 19 grudnia 2019, 10:24
A ten Wysocki w Radzie Nadzorczej to myślisz, że za piękne oczy? ;) Z tego co wiem Sindbad zostanie.

Zresztą, nie ma co gadać, pieniądze to nie jest problem Odry.
Nie znam przypadku aby któryś klub cierpiał na nadmiar pieniędzy. Oczywiście nie rozwiązują wszystkich tematów, ale ich rola jest jednak bardzo istotna. Dbajmy zatem o budżet który już mamy.Historia Odry pokazuje że za wielu chętnych do wykładania środków na Odrę nie ma. Mam nadzieję że może to się zmieni, ale na jestem w tej kwestii nadmiernym optymistą.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#64
Jacelinho pisze:
piątek, 27 grudnia 2019, 22:39
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=36243 wolny obrońca z Zabrza , myślę ze gorszy od naszych nie będzie.
Ty tak poważnie? Aż śmiechłem. Tacy zawodnicy jak on wyjadą z kraju prędzej niż przyjdą grać do I Ligi. Wiesz ile on zarabia w takim Górniku? To samo co miałby u nas tylko w walucie EURO. Jak nie więcej. Ugh, czekam na następne doniesienia.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#67
Jacelinho pisze:
sobota, 28 grudnia 2019, 22:19
Na pewno lepiej grać w Polsce niż na Islandii. A Górnik raczej nie sra hajsem. Zresztą w Odrze są pieniądze , skoro na Piecha stać to spokojnie na tego gościa też
Czy Ty myślisz że on by wrócił grać do swojego kraju ? Hehe.
Co to w ogóle za porównanie z Piechem, zapewne jesteśmy jego ostatnim poważnym klubem w karierze, a Arnason jest w kwiecie wieku(24l.).
W Odrze, to może są pieniądze, ale jak na poziom I ligowy, porównując by to z EX wygladało by to dramatycznie.
#znaFcy

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#73
Smolarek? Grał jako podwieszony napastnik, wielokrotnie wchodził z ławki, raczej zawodnik który robi dużo bezproduktywnego szumu. Młody no i nasz więc można się mu poprzyglądać aczkolwiek uważam że najpierw powinien robić różnicę na poziomie III ligowym a dopiero później dostać szansę. Inna sprawa że mógłby być młodzieżowcem co nie jest bez znaczenia.
Majchrowski? Ostatnie sezony w III ligowych drużynach często je zmieniając. Niby grał dość sporo ale wydaje się że chłopak pewnego poziomu nie przeskoczy. Grywał w tych słabszych drużynach zazwyczaj, W Brzegu pożegnany bez żalu, w Kluczborku tak samo. Nie wiem czy będzie lepszy od naszych dwóch kozaków :')
Kostrzycki? A to akurat niezła opcja, od kilku sezonów pewniak, 23 lata więc jeszcze można by w przyszłości coś na nim zarobić, bardzo dobre warunki fizyczne no i grywał u każdego z trenerów zdzichów(Rogacewicz,Polak,Nocoń,Ganowicz) w ostatnich sezonach więc warto go sprawdzić akurat. Początkowo zaczynał jako defensywny pomocnik.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda wiosenna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#75
Ok, nie znam się, ale czy ktoś mógłby mi określić o ile ten Majchrowski jest lepszy od naszego najlepszego bramkarza w juniorach? O 5%? 10%? 50%? Bo, nie ukrywajmy, CV ma słabe, wiekowo nie jest już najmłodszy, z ławki raczej i tak nie wejdzie. Czemu nie może tam być juniora oprócz tego, że trudniej to pogodzić z meczami juniorów? To może trzeba przywrócić drugą drużynę?
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron