Re: #17 - Odra Opole - Termalica Nieciecza (sb. 9.11, g. 17)

#8
Az tak bym w te zachwyty nie wpadał.

Bramka piękna, karny zasłużony, gra lepsza niz zwykle (jak w ostatnich meczach), ale:
-nieciecza cienka jak dupa weza
-z gry nie potrafiliśmy strzelic
-wiele grzechów niestety bez zmian (gra bez pilki, zwalnianie, podania do tylu, nie wykorzystywanie setek)

Na plus ze dzisiaj 80% dosrodkowan Janusa byli dobre.

Z puszczą o 6 punktów.
Jak wygramy jeszcze ze 2 a najlepiej 3 z pozostałych meczy to pozycja do walki o utrzymanie na wiosnę nie będzie taka dramatyczna.

Re: #17 - Odra Opole - Termalica Nieciecza (sb. 9.11, g. 17)

#14
Nie wiem jak oni to zebrali. Może po prostu ten mecz im nie wyszedł. A z drugiej strony Odra zagrała tak jak napisałem wcześniej bardziej nieustępliwie niż zazwyczaj. Pressing był skuteczny. Gracze Termaliki gubili się w rozegraniu akcji spod własnej bramki. Nie wiem czy czasami obecność Piecha od pierwszej minuty spowodował taką grę. On lubi dawać wskazówki do większej aktywności w odbiorze piłki.

Re: #17 - Odra Opole - Termalica Nieciecza (sb. 9.11, g. 17)

#20
Nie ma młodych, bo mamy nóż na gardle. Nie stać nas na ich ewentualne błędy. Do tego zatrudniamy Ruiza i Timmermansa którzy nie grają, albo są słabsi od obecnych piłkarzy. Scouting z Youtuba. Jedyny duży plus to pozyskanie Piecha. Widać różnicę pomiędzy nim, a Skrzypczakiem. Umie się ustawić w polu karnym. Pokazuje gdzie zagrywać. Jest bardziej kreatywny.
cron