#13 - Odra Opole - Stal Mielec (czw. 24.10, g. 17:30)

#1
Mecz ze Stalą przeniesiony na czwartek, 24 października.
Na tą chwilę Stal to czołówka ligi, jeden z faworytów do walki i Ekstraklasę. Po 12. kolejkach ma 22 punkty. Na wyjazdach przegrywała z Radomiakiem, Podbeskidziem i Stomilem. Za to wygrała w Niepołomicach i Niecieczy. Co za tym idzie to goście są faworytem tego meczu. Jednak wiele się okaże po 14. kolejce, która zostanie rozegrana wcześniej. Wtedy to Odra pojedzie do Suwałk i być może potwierdzi, że zwycięstwo w Chojnicach było początkiem lepszej serii.
ODRA OPOLE 1945

Re: #13 - Odra Opole - Stal Mielec (czw. 24.10, g. 17:30)

#7
Byli na trybunach, ale jako kibice i oby to byla prawda. Smolka przed meczem wytypowal 1-0 dla Odry, dzieki mu za to.Janus zawsze byl slaby, ale ostatnie 30 minut zagral calkiem ok jak na niego, biegal kiwal, przytrzymywal pilke, no i wrzuty byly ciut lepsze niz ostatni, choc dalej to nie to. Cala druzyna dala troche z wytroby i w drugiej polowie pocisneli vice-lidera. Gratulacje, pora na piwo, regeneracje i wygrac z Podbeskidziem. A Piech po jednym sprincie 5 minut dochodzil do siebie. dziwne bo ja mam lepsza kondyche, wiec nie rozumiem jak to moze byc profesjonalny pilkarz. Nie wiem jak Piotrek Plewnia chce go teraz w sezonie i najwazniejszych meczach odbudowac.

Re: #13 - Odra Opole - Stal Mielec (czw. 24.10, g. 17:30)

#9
Nareszcie.!

Nie ma sie az tak co zachwycać gra bo 1 polowa straszna. Cieszy jednak ze w ostatnich meczach ogólny poziom wzrósł.

Rosa - wreszcie pewny mecz. Dla mnie to on jest ojcem zwycięstwa.

Obrona przyzwoicie choć babole byly. Szkoda janasika na obrone.

Janus - mial ze 2 dobre zagrania ale te jego "nolookpasy" to koszmar. Na plus gra na czas w koncowce.

Mikinic - jakos nie widzę go w składzie, do tego ta zmarnowana setka

Czyzyk - kadny strzal, kilka dobrych zagran ale za czesto spowalnial gre

Bonecki - widac ze mu zależy. Jak dla mnie powinien grać defensywnego

Adamec - piekna bramka, babole w defensywie

Skrzypa - walczyl ale nic z tego nie wynikalo

Zmiennicy wnieśli ozywienie, wtedy zaczela sie gra. Piech nie wyglada najgorzej, jak będzie mu tak zależało to będzie przydatny.

Niestety nadal dziura w srodku, brak sternika, malo ruchu bez pilki.

Czas na Podbeskidzie...
Ja bym zaczął z Piechem i Sobolem w miejsce Skrzypy i Boneckiego (Albo Czyżyka i wtedy Bonecki defensywny )

Re: #13 - Odra Opole - Stal Mielec (czw. 24.10, g. 17:30)

#12
Nawet gdyby miał zejść w przerwie.
Taki zawodnik który przychodzi sie odbudować lige nizej i mysli jeszcze o powrocie do es musi czuc ze na niego liczymy. Nam potrzebny lider druzyny.

Zostało 6 meczy, gdyby udalo sie zdobyc 10-12 punktów to na wiosnę będzie o co walczyć a zyskamy czas na podreperowanie zespołu, wymiane zarzadu. Myślę ze miasto wraz z SSA (i prezesem) bedzie mialo juz przygotowanego trenera. A wtedy wszystko w naszych rękach.

Re: #13 - Odra Opole - Stal Mielec (czw. 24.10, g. 17:30)

#17
zestan pisze:
piątek, 25 października 2019, 9:06
Bo to prawda.Obrońcy Stali kryli Piecha a Adamiec biegł swobodnie i strzelił
Tak Piecha kryli (konkretnie jeden) że Piech wlazł na spalony i o mało co piłka nie zahaczyła jego głowy.
[/quote]
Zawodnicy Stali po straconym golu mieli pretensje do arbitrów.
Piech utrudnił bramkarzowi interwencję, był na linii strzału. Mieliśmy troszkę szczęścia w tej sytuacji, że sędzia nie odgwizdał spalonego.
cron