Re: Nowy Trener

#33
Tak to jest, że ci najslabsi mają najsłabszy kontakt z bazą.

Co do trenera - mam poczucie ogromnej porażki. A jeżeli spadniemy (mam dejavu z 2013/2014), na co mamy ogromne szanse, to porażka będzie podwójna.
Kierunek był dobry, ale wykonawca i wykonanie do dupy. Przejście na Nemca, to zwrot o 180 stopni w polityce sportowej klubu. Ale przyznaję, że to może mieć sens jako przeczekanie do zimy. Na dłużej nie chciałbym Nemca w Opolu.

Re: Nowy Trener

#35
wijamurzyn pisze:
poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 9:12
cartman pisze:
poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 9:06
Sprawdzam Petr Nemec na transfermarkt, gdzie ostatni wpis jest z listopada 2016 w Warcie Poznań. Trenował kogoś później, czy ma taką dużą przerwę ?
Trenował Wartę w poprzednim sezonie.
Rzeczywiście. Od listopada 2016 roku ma wpisane 88 meczów. czyli lekko ponad 2 sezony.

Re: Nowy Trener

#38
cartman pisze:
poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 9:15
wijamurzyn pisze:
poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 9:12
cartman pisze:
poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 9:06
Sprawdzam Petr Nemec na transfermarkt, gdzie ostatni wpis jest z listopada 2016 w Warcie Poznań. Trenował kogoś później, czy ma taką dużą przerwę ?
Trenował Wartę w poprzednim sezonie.
Rzeczywiście. Od listopada 2016 roku ma wpisane 88 meczów. czyli lekko ponad 2 sezony.
Trenował Wartę i co najważniejsze utrzymał ich - bez pieniędzy w klubie i bez stadionu

Re: Nowy Trener

#43
Sądząc po tym, co Wójcik mówił w wywiadzie zapowiada się, że będziemy mieli trenera z zagranicy. Dwóch nowych grajków również ma pochodzić z zagranicy - pojawiają się tropy hiszpańskie i holenderskie. Zobaczymy, jak to się skończy. Odejście Wójcika również odebrałbym jako wzmocnienie Odry, co bynajmniej nie oznacza, że jestem jakimś fanem Soperczaka. Ten projekt również wiąże się z różnymi zagrożeniami. Chyba jednak trzeba będzie zaryzykować, bo prezesura Wójcika nie zwiastuje niczego dobrego (nie licząc kwestii związanej z płynnością finansową).

Re: Nowy Trener

#44
Piszę ten list zbulwersowany ultimatum jakie zarząd „ODRY” postawił trenerowi Rumakowi.
Jestem kibicem Odry od lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia, gdy jako dziecko razem z rodzicami chodziłem na mecze. Pamiętam wielu zawodników z tamtych lat, w bramce Paszkiewicz, w obronie ostoja Kania , Trojanowski, Wrzos, w pomocy Żabicki a w ataku Klik , Mielniczek i Słysz. Później byli m.in. Kornek, Kściuk, Brejza, Łucyszyn, bracia Blautowie, Jarek, Gajda, Bania i Spałek oraz wielu, wielu innych. Wszyscy ci piłkarze pochodzili z klubów związanych z regionem opolskim. Jak to wygląda teraz wszyscy widzą.
Chciałbym zapytać władze klubowe jak wygląda polityka transferowa w klubie. Kto odpowiada za transfery? Kto odpowiada za skauting?
Ze „Skarbu kibica” opublikowanego przez Przegląd Sportowy przed nowym sezonem ligowym wynika, że nasza Odra ze względu na budżet (ok. 6,5 mln) jest na 5 miejscu w lidze, natomiast pod względem wartości zawodników (ok. 3,8 mln) zajmuje dopiero 13 miejsce, czy miej więcej takie jakie zajmuje obecnie w tabeli. W większości klubów I ligi wartość zawodników jest zbliżona do wielkości budżetu.
Chciałbym zapytać dlaczego nie przedłużono przed sezonem kontraktu z Brusiłą, który był motorem napędowym wielu akcji ofensywnym Odry, dlaczego odszedł z klubu Rybicki szybki i prawdziwy skrzydłowy? Dlaczego tuż przed rozpoczęciem sezonu sprzedano Ivana Martina Gomeza? Czy ktoś z władz klubu próbował przedłużyć wypożyczenie Modera i Szoty? Dlaczego nie próbowano zatrzymać w klubie utalentowanego Weintzetela? Kto odpowiada za transfer nieodpowiedzialnego obrońcy, który w dwóch pierwszych meczach łapie trzy żółte kartki? Co to za bramkarz ze stażem na angielskich boiskach, który daje sobie wbić bramkę z czterech metrów? Czy to wszystko jest winą trenera? Trzeba tu wspomnieć stare polskie przysłowie: „ tak krawiec kraje, jak materii staje”. Może część pieniędzy w budżecie klubu, to tylko pieniądze wirtualne?
Leży mi na sercu dobro drużyny, od lat wspieram klub odpisem 1% podatku, apeluję do władz klubu usiądźcie ze sztabem szkoleniowym do rozmów, może przydałyby się wzmocnienia i konieczna stabilizacja składu w obronie?

Re: Nowy Trener

#49
wijamurzyn pisze:
wtorek, 27 sierpnia 2019, 12:19
goryl pisze:
wtorek, 27 sierpnia 2019, 12:09
Smolka....strazak ktory dobrze gasi pozary.minus taki ze awansow nie robi
Nam w najbliższym czasie awans nie grozi.
Obecnie to nam grozi spadek bo jesteśmy na 17 miejscu i musimy uciekać ze strefy spadkowej na awans trzeba poczekać aż zbudują stadion bo chyba nie chcecie że Odra w Ekstraklasie grała w Gliwicach czy w Tychach.
cron