Re: Puchar Polski 2019/2020

#51
Moze jak Plewnia zdazy wyplewić Janusa plus ( on sam wie najlepiej ) to moze jeszcze zbierzemy latem żniwo i utrzymamy sie w lidze. Chociaz Arka zagrala rezerwami to jednak wciaz jest druzyna z ekstraklapy, a nasza Oderka jescze nie wygrala na nizszym pozomie rozgrywkowym. Gdybysmy przełamali sie z golebiami byloby cudownie. Trzymam kciuki, a kibice Odry juz dzis powinni nakrecac kolegow I rodziny. Choc rozumiem, ze z motywacja teraz cholernie cieżko. Mało mamy w Opolu tych Najwierniejszych.

Re: Puchar Polski 2019/2020

#52
No to czekamy na losowanie jutro o 12.

Piast Gliwice
Legia Warszawa
Cracovia
Lechia
Stomil
Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola
GKS Jastrzębie
Miedź Legnica
Rekord Bielsko-Biała
Legia II Warszawa
Radomiak Radom
Chełmianka Chełm
Błękitni Stargard
Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin
Sandecja
GKS Katowice
Górnik Łęczna
Widzew Łódź
Resovia
Wisła Płock
Olimpia Elbląg
Stilon
Lech
GKS Tychy
Bytovia
Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin
Stal Mielec
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Puchar Polski 2019/2020

#62
smilee pisze:
czwartek, 26 września 2019, 21:48
Arka miala wiekszy mlyn mimo iz do Opola mieli 600km. Bez komentarza...
Pozwolisz ze sie nie zgodze, ale fakt nasz mlyn prezentowal sie dzis „malo imponująco”, ale jak na Najwierniejszych przystalo - mial pierdolniecie, wieksze niz Arka
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Puchar Polski 2019/2020

#66
Nie chcę robić za rzecznika Piotrka, ale z tego co słyszałem to pierwszy trener to nie jest to co sobie zaplanował w życiu i nie planował iść na UEFA Pro (abstrahując od tego, że bardzo trudno się tam dostać).
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Puchar Polski 2019/2020

#67
LooZ^ pisze:
piątek, 27 września 2019, 0:26
Nie chcę robić za rzecznika Piotrka, ale z tego co słyszałem to pierwszy trener to nie jest to co sobie zaplanował w życiu i nie planował iść na UEFA Pro (abstrahując od tego, że bardzo trudno się tam dostać).
A może odkryje w sobie nowe talenty i zmieni zdanie. W grze zespołu i konferencjach widać, że się rozwija.
cron