Re: #5 - GKS Bełchatów - Odra Opole (śr. 21.08, g. 19)

#26
Strach Smolke brac, ale miedzy nim a Rumakiem jest jedna (pewnie wiecej) zasadnicza różnica. Smolka sciaga swoich grajkow, ale umie stworzyc z nich druzyne i zmusic do gry na wyższym poziomie niz wydawało by sie ze reprzentuja. Rumak natomiast posklejał frankensztajna z poleconych najemników i sie dziwi ze nie pykło.

Choc długo nie bylem zwolennikiem zwalniania Rumaka to chyba to najlepszy moment jeśli chcemy ratowac sezon. Za pare kolejek bedzie taka strata ze juz tylko bogus baniak..

Re: #5 - GKS Bełchatów - Odra Opole (śr. 21.08, g. 19)

#27
No, ale, Rumak wprowadził profesjonalizm - jest topowy system analityczny (te kamizelki), treningi zaczynają się co do minuty (za Smyły rozstawienie rzeczy zaczynano dopiero jak piłkarze wychodzili na murawę), poziom analityki treningów jak i feedbacku odnośnie umiejętności piłkarskich są również na wysokim poziomie.

Tylko kurwa nic nie grają ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: #5 - GKS Bełchatów - Odra Opole (śr. 21.08, g. 19)

#28
Feedback odnośnie umiejętności piłkarskich sprowadzonych przez Rumaka wynalazków to ja też mogę dać...
Nie wypowiem się jak wyglądają treningi, bo nie wiem, ale wierzę że Rumak trenuje tak samo jak trenował Lecha. Problem polega na tym, że już zimą wszyscy wiedzieli, że nie można mu pozwolić na jakąkolwiek swobodę przy zatrudnianiu piłkarzy, bo to jest po prostu katastrofa na całej linii. I to jest też najgorsze - bo gdyby miał braki warsztatowe, to ktoś nowy to poskleja. Ale my mamy problem z kadrą, ta runda ma szansę być największą kompromitacją w historii Odry.

Re: #5 - GKS Bełchatów - Odra Opole (śr. 21.08, g. 19)

#29
Analizując taktykę i kadrę Odry mam takie wnioski: Krysiak się nie nadaje do niczego, jak ktoś go trafi to odbije a wystarczy że leci coś obok to już dla niego za wysokie progi. Rosa żadne szał ale coś tam obroni i wyjścia do piłki przy dośrodkowaniach ma lepsze. Janasik z prawej ma potencjał który totalnie jest niewykorzystywany. Kamiński tylko symuluje grę, nie widzę w nim zaangażowania. Słąby z Mesjaszem póki co to jakieś nieporozumienie, Wypych to się nadaje tylko jako partner przy klasowym obrońcy który naprawi jego błędy. Adamec ma potencjał z Niziołkiem mogliby ładnie w środku pykać ale w Bełchatowie zagrał nie wiedzieć czemu na defensywnym pomocniku. Czyżycki biega non stop ale teraz nie ma z kim grać. Boneckiego nie poznaję, zjazd straszny. Skrzydłowi to kabaret, ten Wdowik może za rok coś z niego będzie teraz tylko wrzuca bez patrzenia gdzie stoi Skrzypczak. Błanika przemilczę bo to biegający chaos z którego nic nie wynika (tylko straty). Skrzypczak sam nic nie zdziała, jest ograniczony technicznie więc jak stoi sam i jakimś cudem dostanie piłkę to zanim uderzy to go zablokują lub straci. Na koniec stwierdzam, że Rumak tylko umie pięknie mówić, nic z tego nie wynika. idziemy w ślady Katowic biorąc dziadów którzy mają wyjebane plus odpady których nikt nie chce co przy naszym dość wysokim budżecie mocno szokuje gdzie oni rozwalili tyle milionów. Nie wiem czy należy zwolnić Rumaka bo przy Karolku obawiam się czy nowego Smyły nam nie wyczaruje.

Re: #5 - GKS Bełchatów - Odra Opole (śr. 21.08, g. 19)

#30
Dzwonię do kolegi wczoraj i słyszę,że jest w autokarze na mecz jedzie.A ja na to ...druga liga daj sobie spokój.Poprzedni sezon to już był wstyd 0-4 z Katowicami itp.Teraz zdrowy rozsądek podpowiada zakończmy to panowie.
A oto fakty:1 bramka strzelona 7 straconych w 5 meczach,styl nie podobny do niczego przypominającego drużynę piłkarską w tym pół bramkarza,1/4 napastnika+reszta za przeproszeniem zbieranina do kwadratu.Można dalej żyć marzeniami,że wszystko się zacznie odwracać bo pech coś tam i tak dalej.Niestety trafiliśmy na kolejnych ludzi w klubie,którym mottem jest:,,Pięknie mówić tylko nic za tym nie stoi''typu do miejsca barażowego brakło 8pkt,brzydko zaczęliśmy pięknie skończymy.Max 15 pkt mamy po jesieni i nie trzeba być jasnowidzem.Mam propozycję rozdajcie formularze na trybunach do Stowarzyszenia i róbmy wszystko,żeby to jak najszybciej budować. od podstaw. Sw .P Z.Blaut chyba z góry nie może nawet na to patrzeć.Za jego czasu było serce jego i drużyny.Niestety filozofia tak to trzeba nazwać zatrudnianie fachowców z Czech(gdzie przychodzisz a zespół u siebie od początku gra na 0-0 a może się uda)poprzez pana R(którego byłem zwolennikiem jak i samego planu 3-letniego)tylko okazało się,że to kolejne interesy pod szyldem Odra,że tak pięknie jak u pracodawcy na rozmowie kwalifikacyjnej tylko potem z tego w życiu może 20% jest prawdziwe.Ten sam kolega,którego prosiłem zapisz się:Odp:Mi To jest próba przejęcia klubu.Sobie można nazywać jak się chce.Mi wystarczyło oglądnąć konferencję z ul.Kowalskiej i każdy sobie może odp sam.Miałem okazję pracować w firmie D..,która jest głównym właścicielem Miedzi Legnica i widać klub na ekstraligę jest budowany latami z pomysłem.A tu proste pytania o dwie działające kasy staje się barierą nie do przeskoczenia dla prezesa i jego świty.To co kolega pisał wyżej o Furlepie to odpowiedzi chyba nigdy nie poznamy,bo jest ona wbrew jakiejkolwiek logice.

Re: #5 - GKS Bełchatów - Odra Opole (śr. 21.08, g. 19)

#31
LooZ^ pisze:
czwartek, 22 sierpnia 2019, 9:17
No, ale, Rumak wprowadził profesjonalizm - jest topowy system analityczny (te kamizelki), treningi zaczynają się co do minuty (za Smyły rozstawienie rzeczy zaczynano dopiero jak piłkarze wychodzili na murawę), poziom analityki treningów jak i feedbacku odnośnie umiejętności piłkarskich są również na wysokim poziomie.
I myślisz, że Rumak to była jedyna droga takiej profesjonalizacji? Bo moim zdaniem ani jedyna, ani najprostsza, ani najtańsza. Zresztą pisałem o tym wtedy, nie ma co rozgrzebywać tematu od nowa. Na dziś ważne jest, aby te pojedyncze pozytywy które ze sobą przyniósł, żeby zostały a nie poszły sobie razem z nim. A tego gwarantem mogłobyć powierzenie tej profesjonalizacji komuś innemu niż człowiekowi na stanowisko o najniższym średnim czasie pracy? :)

LooZ^ pisze:
czwartek, 22 sierpnia 2019, 9:17
Tylko kurwa nic nie grają ;)
;)

Re: #5 - GKS Bełchatów - Odra Opole (śr. 21.08, g. 19)

#39
Osobiście uważam,że tego pseudotrenera powinni zwolnić jak Smółkę w Gdyni, bo oczywiście, zaraz będzie "nie tak" " co za standardy" itd. ale on już jutro nie powinien stać przy linii, pisałem o Piotrku wcześniej, teraz co z tego szrotu zrobi nowy trener? A psim swędem jutro będą trzy punkty i pojedzie łajza dalej jak po meczu w Bytowie, jak sobie przypomnę ten głupawy uśmiech Rumaka ze spotkania w klubie, to nie chce mi się go już więcej oglądać, ani słuchać.

Re: #5 - GKS Bełchatów - Odra Opole (śr. 21.08, g. 19)

#45
yopo pisze:
piątek, 23 sierpnia 2019, 19:56
Radek^^ pisze:
czwartek, 22 sierpnia 2019, 21:13
No dobra Rumak poleci i kto ma ogarnąć ten burdel który jest moim ukochanym klubem?
Jak to K... kto?
Soperczak! Złóżyłeś deklaracje? Namówiłes kolegów by też to zrobili?
Trzeba wpierw wyjebać prezesa a potem.niech P. Soperczak zajmnie się resztą!
Ja rozumiem, że są wakacje, ale dbajmy o język polski

Re: #5 - GKS Bełchatów - Odra Opole (śr. 21.08, g. 19)

#46
chudy pisze:
piątek, 23 sierpnia 2019, 20:05
yopo pisze:
piątek, 23 sierpnia 2019, 19:56
Radek^^ pisze:
czwartek, 22 sierpnia 2019, 21:13
No dobra Rumak poleci i kto ma ogarnąć ten burdel który jest moim ukochanym klubem?
Jak to K... kto?
Soperczak! Złóżyłeś deklaracje? Namówiłes kolegów by też to zrobili?
Trzeba wpierw wyjebać prezesa a potem.niech P. Soperczak zajmnie się resztą!
Ja rozumiem, że są wakacje, ale dbajmy o język polski
Powiedz jak Soperczak ma przejąć ten klub skoro zarząd odrzuca wnioski jego i innych w tym moje i moich znajomych?

Re: #5 - GKS Bełchatów - Odra Opole (śr. 21.08, g. 19)

#47
Radek^^ pisze:
niedziela, 25 sierpnia 2019, 9:27
chudy pisze:
piątek, 23 sierpnia 2019, 20:05
yopo pisze:
piątek, 23 sierpnia 2019, 19:56


Jak to K... kto?
Soperczak! Złóżyłeś deklaracje? Namówiłes kolegów by też to zrobili?
Trzeba wpierw wyjebać prezesa a potem.niech P. Soperczak zajmnie się resztą!
Ja rozumiem, że są wakacje, ale dbajmy o język polski
Powiedz jak Soperczak ma przejąć ten klub skoro zarząd odrzuca wnioski jego i innych w tym moje i moich znajomych?
Odrzuca? Czy po prostu jeszcze nie rozpatrzył?
cron