#3 - GKS Tychy - Odra Opole (sb. 10.08, g. 18)

#1
Przed nami 3. kolejka sezonu 2019-20. Niełatwy wyjazd do Tychów, gdzie na pięknym stadionie zagramy z miejscowym GKS. Przed sezonem były głosy, że gospodarze są jednym z faworytów do awansu. Jednak na tą chwilę po dwóch kolejkach maja na koncie 2 porażki po 1:2. Odra z kolei wywiozła cenny punkt z Legnicy ale przegrała z Puszczą. W zeszłym sezonie w Tychach padł wynik 4:2 dla GKS.
Na pewno trudny wyjazd ale Odra musi punktować, żeby nie pozostać w dolnych rejonach tabeli. Bukmacherzy stawiają na gospodarzy.
ODRA OPOLE 1945

Re: #3 - GKS Tychy - Odra Opole (sb. 10.08, g. 18)

#3
kuciapka pisze:
piątek, 9 sierpnia 2019, 7:28
w końcu mecz na przełamanie..
ale dla GKS-u. niestety ale jeśli ma to wyglądać tak jak z puszczą to nawet z bliska piłkarze nie zobaczą bramkarza gksu.
Dla chuja, który postawił 10 000 zł na to że Odra nie strzeli gola w tym meczu, życzę by jednak nasi kopacze znaleźli tę drogę do bramki ;)
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: #3 - GKS Tychy - Odra Opole (sb. 10.08, g. 18)

#6
milek72 pisze:
piątek, 9 sierpnia 2019, 12:39
Szyman pisze:
piątek, 9 sierpnia 2019, 7:39

Dla chuja, który postawił 10 000 zł na to że Odra nie strzeli gola w tym meczu, życzę by jednak nasi kopacze znaleźli tę drogę do bramki ;)
A skąd wiesz że ktoś tak postawił?
bo mam skan na komórce ;)

po kursie 3,05 w STS
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: #3 - GKS Tychy - Odra Opole (sb. 10.08, g. 18)

#10
Szyman pisze:
piątek, 9 sierpnia 2019, 13:29
milek72 pisze:
piątek, 9 sierpnia 2019, 12:39
Szyman pisze:
piątek, 9 sierpnia 2019, 7:39

Dla chuja, który postawił 10 000 zł na to że Odra nie strzeli gola w tym meczu, życzę by jednak nasi kopacze znaleźli tę drogę do bramki ;)
A skąd wiesz że ktoś tak postawił?
bo mam skan na komórce ;)

po kursie 3,05 w STS
Gość właśnie przejebal 10 koła :-)

Re: #3 - GKS Tychy - Odra Opole (sb. 10.08, g. 18)

#19
kornik pisze:
sobota, 10 sierpnia 2019, 17:47
Prezes niech sobie uświadomi ze ten skład jest na walkę o utrzymanie.
Co Ty pierdolisz. jakie utrzymanie? Kim ty się chcesz utrzymywać? Jesteśmy słabsi niż w poprzednim sezonie, jesteśmy słabsi od WSZYSTKICH beniaminków, gramy(?) antyfutbol. Strzelamy bramke, cofamy się dostajemy brame, otwieramy się i leci kontra za kontrą a Rumak powie że tak to jest, jego druzyna potem musiała się otworzyć i nadziała się na kontry. Nasza drużyna dostaje po kontrach prawie w kazdym meczu od kiedy Rumak nas prowadzi. Chce Mi się przeklinać. Jak się ich nie wypier**** za wczasu to już dziś się szykujmy na stacia z Wejherowrm i Błękitnymi.

Re: #3 - GKS Tychy - Odra Opole (sb. 10.08, g. 18)

#23
Foker pisze:
sobota, 10 sierpnia 2019, 17:53
kornik pisze:
sobota, 10 sierpnia 2019, 17:47
Prezes niech sobie uświadomi ze ten skład jest na walkę o utrzymanie.
Co Ty pierdolisz. jakie utrzymanie? Kim ty się chcesz utrzymywać? Jesteśmy słabsi niż w poprzednim sezonie, jesteśmy słabsi od WSZYSTKICH beniaminków, gramy(?) antyfutbol. Strzelamy bramke, cofamy się dostajemy brame, otwieramy się i leci kontra za kontrą a Rumak powie że tak to jest, jego druzyna potem musiała się otworzyć i nadziała się na kontry. Nasza drużyna dostaje po kontrach prawie w kazdym meczu od kiedy Rumak nas prowadzi. Chce Mi się przeklinać. Jak się ich nie wypier**** za wczasu to już dziś się szykujmy na stacia z Wejherowrm i Błękitnymi.
Kurwa Wójcik i tak nie wyrzuci Rumaka.Nawet jak jakimś cudem by go wyjebał to pewnie kierunek byłby obrany na Smółke.Według mnie najlepszym kandydatem byłby Magiera.Tylko czy chciałby pracować w Odrze?

Re: #3 - GKS Tychy - Odra Opole (sb. 10.08, g. 18)

#25
kornik pisze:
sobota, 10 sierpnia 2019, 18:00
Foker pisze:
sobota, 10 sierpnia 2019, 17:53
kornik pisze:
sobota, 10 sierpnia 2019, 17:47
Prezes niech sobie uświadomi ze ten skład jest na walkę o utrzymanie.
Co Ty pierdolisz. jakie utrzymanie? Kim ty się chcesz utrzymywać? Jesteśmy słabsi niż w poprzednim sezonie, jesteśmy słabsi od WSZYSTKICH beniaminków, gramy(?) antyfutbol. Strzelamy bramke, cofamy się dostajemy brame, otwieramy się i leci kontra za kontrą a Rumak powie że tak to jest, jego druzyna potem musiała się otworzyć i nadziała się na kontry. Nasza drużyna dostaje po kontrach prawie w kazdym meczu od kiedy Rumak nas prowadzi. Chce Mi się przeklinać. Jak się ich nie wypier**** za wczasu to już dziś się szykujmy na stacia z Wejherowrm i Błękitnymi.
Kurwa Wójcik i tak nie wyrzuci Rumaka.Nawet jak jakimś cudem by go wyjebał to pewnie kierunek byłby obrany na Smółke.Według mnie najlepszym kandydatem byłby Magiera.Tylko czy chciałby pracować w Odrze?
Magiera w takie bagno by chyba nigdy nie wpadł po za tym musieliby mu zapłacić miliony żeby przejąć tych amatorów.
cron