Re: #3 - GKS Tychy - Odra Opole (sb. 10.08, g. 18)

#76
Dla jasności w Tychach i Rumak i Motała głośno usłyszeli od nas kibiców co o nich sądzimy. Krysiak też nie miał łatwo i usłyszał dość dużo niecenzuralnych słów. Ale przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na obronę która w tym meczu totalnie leżała i wykazywała totalny brak ambicji i w ogóle chęci gry w tym meczu. Żemło takie rzeczy odpierdalał że to jest brak słów po prostu.

Re: #3 - GKS Tychy - Odra Opole (sb. 10.08, g. 18)

#78
kornik pisze:
niedziela, 11 sierpnia 2019, 11:57
Smółka lubi ściągać swoich sprawdzonych graczy.Strzelam że jeżeli trenerem zostanie to zaraz sprowadzi z Arki Gdynia Banaszewskiego.Pamiętam jak wyprowadził Stal z dołka, ale no to co robił w Arce to mnie trochę niepokoi.
Człowieku, jak juz chcesz cos napisac to chociaz sprawdz, odkurz, dowiedz sie, a nie bredz, Dopiero potem puszczaja w eter. Co poukladal w Stali ???? Pogadaj z kibicami z Mielca co zrobil z druzyna, z szatnia, jak go tam znoenawidzili, a potem uciekl jak tchorz tak samo jak z Odry która byla przeciez jego marzeniem od dziecka, a porównywal sie juz do Piechniczka. I co, uciekl do wyzej ligi gdy tylko ktos rzucil ochłap, nawet rozpierdolony juz Zawisza o którym wszyscy juz wiedzieli ze to trup , przyciagneła go tylko checia uzyskania rozglosu, bo praca trenerska Smólka nie osiagnal niczego, przez tyle lat pracy. Prawie trener ktory ma tylko parcie na szkło I warszawke
Wywiady i slawa mu sie marzy, ale tylko po szczeblach znajomosci a nie umiejetnosci. Skonczylem juz pierdolenie o Smólce. Zreszta do tej same rzeki nie wchodzi sie dwa razy. ....

Re: #3 - GKS Tychy - Odra Opole (sb. 10.08, g. 18)

#89
respest pisze:
poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 18:36
Radek^^ pisze:
poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 17:22
Takie pytane czemu nie wrzucą skrótu na kanał a bo nikt go nie zrobił. Marketing jest tak jakby go prawie nie było. OGARNĄĆ SIĘ TŁUSTE KURWY BO NISZCZYCIE ODRĘ KURWY!
Litości, trzymajmy choć minimalny poziom, bo się odechciewa czytać...
Przepraszam że tak się uniosłem. Ale po prostu mnie skręca w środku jak widzę co robią z Naszym klubem. Ze Stomilem musimy wygrać. Wiara kluczem do wygranej. Ave OKS ;)
cron