Re: #2 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (pt. 2.08, g. 19:45)

#5
Do Opola przyjechała drużyna, która gra największy antyfutbol w lidze. 11 drwali z Puszczy. Popchać, sfaulować, wybić piłkę, poleżeć na murawie to ich pomysł na grę. I może nie byłby to dla nas problem, gdyby po naszej stronie zagrała drużyna Odry która potrafi chociaż parę razy celnie podać piłkę, celnie uderzyć na bramkę. Jedyny pozytyw to zaangażowanie. Może potrzeba im czasu po wymianie połowy drużyny.

Re: #2 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (pt. 2.08, g. 19:45)

#10
Nadal rozgrywaniem zajmują się u Nas obrońcy, skrzydła (szczególnie prawe) podcięte i zasłonięte czapką przez defensywę puszczy. Atak nie istniał, po pierwszych piętnastu minutach.

Gol dla puszczy? Kolejny popis Krysiaka, ja nie wiem kurwa jak on utrzymuje miejsce w pierwszej 11, to jest kurwa niepojęte... Druga połowa. Rzut wolny dla puszczy. 25 metr. Krysiak stoi na 5. Obrona ustawiona wysoko, okolice 8 metra. Leci wrzuta, Krysiak stoi a piłka uderza w słupek. No ja pierdolę, czy ten chłop w ogóle jest przygotowany do gry na poziomie I ligi? Przecież on ją normalnie w świecie przepuszcza, jakby był pewien iż piłka ominie bramkę o jakieś kilka metrów...

Re: #2 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (pt. 2.08, g. 19:45)

#12
W 1 połowie trojak próbował rozgrywać i nawet sporo widział tylko niecelnie podawal. W kazdyma razie jako jedyny pikazywal sie do gry gdy reszta stala. Problem polegał na tym ze rizgrywajacym byl def pomocnik a reszta druzyny chyba nie wiedziała ze to on zostal wybrany na następcę niziolka i mu za wiele nie podawała. Blanik jezdziec bez głowy. Krysiak dni. Szkrzypa masakra - choć 1 powinien wsadzić. Czyzyk wszedł i nic nie pokazał. Ciężko kogoklowiek wyroznic. 10 zupelnie nie widoczna. Skrzydla zamiast zapierdalac staly i myślały, praktycznie brak wygranych 1na1 na bokach (moze janasik ze 2 razy). Wejście janusa bez sensu - niezauważalne. No lipa na całego.
Napisałem post wcześniej ze nic sie nie zmienilo - chyba jednak tak:w zeszłym sezonie mieliśmy slabe piewsze polowy a drugie lepsze, w tym jak narazie 1 sa slabe a 2 jeszcze slabsze.

Wykonawcy sie zmieniaja (5 nowych w 1 skladzie) a gra taka sama kupa :-(

Ta kontuzja niziolka to powazny problem, teraz widac ze poważniejszy niż moglo sie wydawac.

Re: #2 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (pt. 2.08, g. 19:45)

#19
Radek^^ pisze:
piątek, 2 sierpnia 2019, 21:49
3 strzały w drugiej połowie mówią wszystko oni nie chcieli tego wygrać było brak pomysłu i gra do tyłu. Krysiak musi mieć zajebiście mocne taśmy na Rumaka skoro wychodzi znowu w pierwszym składzie. Po chuj nam Rosa żeby na ławce siedział?!
Przecież było mówione, że "Rosa ma charakter dwójki". Nie licz, że będzie jedynką.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: #2 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (pt. 2.08, g. 19:45)

#21
Itachi pisze:
piątek, 2 sierpnia 2019, 21:43
Czyżyk kilka razy cofał się praktycznie do linii naszej obrony, aby dostać piłkę. Ciężko rozegrać jakąś akcję (nawet te wypracowywane na treningach) kiedy nie ma żadnego ruchu z przodu. Moim zdaniem zrobił więcej przez te 30 minut niż Adamec przez cały mecz...
Dokładnie, dla mnie Czyżyk wniósł dużo ożywienia, za to Adamec duże rozczarowanie. Bonecki też bezbarwnie.

Ten mecz wzbudził we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony nie było tak źle jak piszą kibice na fb. Odra przeważała, miała więcej, dodatkowo groźniejszych akcji.Z drugiej jednak często brakowało pomysłu. No bo jak inaczej nazwiemy n-te dośrodkowanie na osamotnionego Skrzypczaka, podczas gdy obok niego w polu karnym trzech rosłych obrońców (gdzie wiadomo do jakichś 3 lat na czym oparta jest gra Puszczy - rośli, silni obrońcy, szczelna defensywa i stałe fragmenty gry). Ciężko jest mi jeszcze wyrazić osąd po jednym obejrzanym meczu, ale łudzę się, że będzie to wyglądać w następnych meczach lepiej. Koniecznie z Czyżykiem w pierwszym składzie.

Re: #2 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (pt. 2.08, g. 19:45)

#24
Odra grała jak cały poprzedni sezon, myśl szkoleniowa jest beznadziejna i nie ważne czy Puszcza stała cała drużyna na swojej połowie, ponieważ sami najwięcej podań mieliśmy na.... swojej połowie, niestety. A próby kontr wyglądały jak wyglądały, najczęściej kończyły się przy linii środkowej boiska.... Ludzie jest dramat -

RUMAK MUSI ODEJŚĆ

Ale sam tego nie zrobi bo nie ma JAJ, więc Zarząd musi to zrobić tylko czy ich na to stać???
cron