Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#183
Dzisiaj udało mi się dodzwonić do sekretariatu klubu.
Po przedstawieniu się z imienia i nazwiska panienkę zapytałem:
- dlaczego do teraz nie otrzymałem odpowiedzi na dwukrotnie złożone deklaracje członkowskie do Stowarzyszenia, w tym jedną za zwrotką?
Panienka odpowiedziała, że na pewno taką odpowiedź otrzymam.
Zapytałem: kiedy i dlaczego to tak długo trwa, na co usłyszałem, że:
- zarząd obraduje i sprawdza deklaracje.
Zapytałem wobec tego czy to tak ogromna ilość deklaracji do sprawdzenia czy też zarząd tak zapracowany?
Cisza w słuchawce.
Wobec tego zapytałem kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi? Na co Panienka powiedziała, że:
- odpowiedź na pewno otrzymam i wszyscy inni też, najdalej do połowy przyszłego tygodnia.
Zobaczymy.
Szczególnie po dzisiejszej kompromitacji ze słynnym już oświadczeniem zarządu.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#186
Post Janusza Kowalskiego z fejsbooka:

"Karol Wójcik jako prezes klubu Odra Opole sprawił, że dziś nie tylko cała Polska, ale cała Europa śmieje się z naszego ukochanego Opola i klubu Odra Opole‼️

Jako były wiceprezydent Opola odpowiedzialny za sport, mówię stanowcze dość‼️ i podkreślam jasno - klub z taką piękną historią jak Odra Opole, nie może być zabawką w ręku niedoświadczonego dziecka, które wydaje pieniądze opolan 🙅‍♂️. Konsekwencje są tragiczne - dziś to co robi Karol Wójcik to PR-owy nokaut dla Opola i Opolszczyzny. Zamiast poważnie rozmawiać o budowie nowoczesnego stadionu piłkarskiego i profesjonalizacji klubu by przyciągać nowych sponsorów, Opole ośmieszane jest w Europie przez dziecko, które z Odry Opole zrobiło sobie zabawkę do "nauki biznesu". Czas na zmiany!

Wzywam Karola Wójcika do ustąpienia z funkcji prezesa zarządu Odry Opole JESZCZE DZIŚ! Jeśli ma odrobinę honoru, jeszcze przed południem złoży swoją rezygnację i przestanie kompromitować w Europie Opole i Opolszczyznę"

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#188
Znowu Kowalski na fejsie. Jest zdjęcie z jakiejś boliwijskiej gazety.
Tak bardzo zależy mu na dobrze klubu, czy tak bardzo chce pozyskać głosy kibiców przed wyborami ?

"Nawet w Boliwii śmieją się z Opola!!!

To jest wizerunkowa katastrofa dla miasta - przez najbliższe 10 lat na hasło "Odra Opole" i niestety "Opole" w Google wyskakiwać będzie na całym świecie opis wyczynów Karola Wójcika.

Czy chcemy by świat kojarzył markę Opole z wyczynami człowieka, który z Odra Opole zrobił pośmiewisko międzynarodowe?

Apeluję aby natychmiast Karol Wójcik podał się do dymisji. Za chwilę od Azji do Afryki będziemy czytać o jego wyczynach, które uderzają w markę Opole i które sprawiają, że nasze miasto kojarzy się z obciachem, żenadą i pośmiewiskiem. Czas to przerwać! DYMISJA!!! "

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#189
Uczestnictwo TVP regomalnego, Pana Ministra, Europosła Patryka Jakiego, teraz Pan Kowalski. Dla mnie kontekst jest jednoznaczny.
Niedociągnięcia oczywiście dostrzegam, ale i niezapominajmy o znaczeniu uczestnictwa Panów/Pana Wójcika w odbudowie i aktualnym miejscu Odry na mapie futbolowej. Jjestem przeciwnikiem histerycznych reakcji.. Prawie 20 lat czekaliśmy na 1 Ligę i nie spieprzmy tego teraz. To taki apel do NAS wszystkich, którym nie wątpię zależy na Naszej Odrze. Pozdrawiam Kolegów.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#191
Zabawa dalej trwa w najlepsze ...

"Zarząd KS Unia Drobex Solec Kujawski postanowił postawić ultimatum trenerowi Tomaszowi Rogóżowi, że jeśli nie wygra najbliższego spotkania z KS Wda Świecie i w następnych dwóch nie zdobędzie 6pkt wraz z dwoma zawodnikami będzie musiał sam upiec drożdżówki lub zrobić kanapki z Piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb. na mecz wyjazdowy naszej drużyny."

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#192
"Niedociągnięcia". Ładnie powiedziane.

Nie ma się co obrażać na politykę. MKS Kluczbork był gdzie był, bo miał kasę od Buły z PO. Pogoń dostaje grube bańki od Azotów dzięki posłowi ze Szczecina. To samo Stal Mielec, która ma kasę od PGE, bo załatwił to poseł.

A rodzina Wójcików miała 7 lat, jak to wczoraj podkreślił Karol, żeby zbudować ten klub od A do Z jak porządną firmę. Nie zrobili tego.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#193
Daleko mi do Kowalskiego ale uważam że ma rację.Wójcik tak naprawdę wczoraj nie tylko skompromitował klub ale także miasto.Dlatego dziwię się że jeszcze nie ma komunikatu jakiegoś z miasta.Mam nadzieję że jeśli się zmieni prezes to Kowalski pomoże i np.ściągnie jakiegoś dużego sponsora Azoty może PGE.A tak przy okazji to Wójcik powiedział że nie żałuję tego komunikatu to dlaczego nie ma już tego na Facebooku i Twiterze.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#200
Jedna Odra zadeklarowała gotowość organizacji debaty zaproponowanej przez Radosława Soperczaka.
Każda dyskusja na temat rozwoju Odry jest cenna. Ostatnie dni i tygodnie przyniosły burzliwą atmosferę wokół klubu o którym mówi się dużo, ale głównie źle. Stowarzyszenie "Jedna Odra" stoi na stanowisku wedle którego należy współpracować z klubem, bez względu na to kto w nim gra, kto trenuje pierwszą drużynę czy kto kieruje zarządem klubu. Kierować się musimy również opiniami tych których jesteśmy reprezentantem - członków stowarzyszenia "Jedna Odra" oraz grup kibicowskich naszego klubu.

W związku z tym, zachowując rolę bezstronnego obserwatora, zapraszamy obie strony do naszego lokalu gdzie chętnie zorganizujemy i będziemy moderować dyskusję zarządu klubu oraz Pana Radosława Soperczaka. Szczegóły i warunki debaty jesteśmy gotowi ustalić z obiema stronami oraz gwarantujemy, że całość dyskusji będzie dostępna dla szerokiego grona odbiorców.

Z niepokojem obserwujemy kryzys wizerunkowy naszego klubu, prawdopodobnie największy od czasu jego upadku ponad 10 lat temu, który jest pokłosiem stagnacji organizacyjnej i sportowej w którą popadła nasza Odra. Oczekujemy, że wszystkie strony wykażą maksymalną determinację do wyjścia z niego i rozwoju naszego klubu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron