Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#151
Panowie,
Wysłałem wniosek pocztą polską za potwierdzeniem odbioru 10.07 i do dziś nie dostałem żadnej odpowiedzi (pozytywnej czy negatywnej o przyjęciu). Jedynie wróciło potwierdzenie doręczenia listu - czekać nadal czy jak?

Czy chodzicie osobiście składać wnioski? wiadomo ile osób realnie się już dopisało?

Coś ostatnio projekt "Nowa Odra" ucichł a to nie dobrze dla całego projektu.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#152
yopo pisze:
piątek, 26 lipca 2019, 12:42
Panowie,
Wysłałem wniosek pocztą polską za potwierdzeniem odbioru 10.07 i do dziś nie dostałem żadnej odpowiedzi (pozytywnej czy negatywnej o przyjęciu). Jedynie wróciło potwierdzenie doręczenia listu - czekać nadal czy jak?

Czy chodzicie osobiście składać wnioski? wiadomo ile osób realnie się już dopisało?

Coś ostatnio projekt "Nowa Odra" ucichł a to nie dobrze dla całego projektu.
Zrobiłem tak samo i też nie dostałem odpowiedzi.

Dobrze jakby "Nowa Odra" napisała co dalej robić.

Może grupowe oddanie wniosków osobiście przed meczem z Puszczą ?

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#156
Drodzy Kibice,

po tym, jak bezpodstawnie odrzucono kilkadziesiąt złożonych przez Was wniosków o wstąpienie w poczet członków Stowarzyszenia ,,OKS Odra" Opole, a następnie przemilczano nasze wezwania o ich pozytywne rozpatrzenie, postanowiliśmy spróbować złożyć je raz jeszcze. Tym razem osobiście.

Wszystkich, których wnioski odrzucono, a ponadto innych chętnych, zapraszamy w środę o godzinie 14:00 do wspólnego złożenia ,,prawidłowych" wniosków w siedzibie klubu przy ul. Oleskiej 51. Koniecznie z dowodem tożsamości!

Wiemy, że wielu z Was ten termin może nie odpowiadać, między innymi przez obowiązki zawodowe. Nowe zasady dołączania Kibiców do Stowarzyszenia nie uwzględniają jednak takiej ewentualności, w związku z czym wygląda na to, że osoby pracujące w godzinach otwarcia klubu nie mogą zostać członkami Stowarzyszenia tudzież muszą wziąć w tym celu dzień wolnego.

Nie będziemy już komentować całej procedury, a jedynie poprosimy Was o pełną mobilizację. Będziemy czekać na Was pod klubem od 14:00 do 14:45, by każdy zdążył złożyć wniosek do 15:00. Wydrukujemy również ich kopie, w razie gdyby w klubie przypadkowo zepsuła się drukarka. W tym momencie ostatnią szansą na uniknięcie przyjęcia wniosków byłoby zamknięcie siedziby klubu, mimo zapewnień o jej otwarciu do godziny 15:00.
Do tego jednak nie dojdzie, prawda?

ul. Oleska 51
31.07.2019 (środa)
14:00

Dołącz do nas i decyduj o dalszych losach Odry Opole!
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#157
Byłem dziś złożyć w klubie wniosek. Pani dyrektor Pabiś bardzo się zdziwiła i nie miała pojęcia gdzie w ogóle są tego typu dokumenty. Musiałem czekać około 15 minut aż prezesi skończą "spotkanie". Ostatecznie otrzymałem wniosek z rąk Prezesa Gitlara.
Dlatego też nie wiem czy ogłaszanie przez Nową Odrę zebrania kibiców w celu złożenia wniosków to dobry pomysł. Zawsze znajdą wymówkę, jak choćby to spotkanie.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#161
Ochrona wpuszczała po 5 osób pod pretekstem braku klimy w klubie i było im duszno :) :) pod klubem około 30-35 osób. O tym że wniosku hurtowo odrzucone nic nie wiem, ale była taka sytuacja. Mateusz Gajdas rozdawał pod klubem wnioski, które dostał na maila od klubu, I były one niby oficjalne. Po złożeniu wniosków przez kilka osób, wyszła nowa pani dyrektor z nowymi wnioskami. Nie różnily się one niczym od tych, które dostaliśmy od Mateusza, posiadały jedynie dodatkowo herb Odry. I teraz pytanie czy te które byky złożone kilka chwil wcześniej są "nie oficjalnym wzorem"???
cron