Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#126
Pytanko do osób składających wniosek mailowo. Dostaliście odpowiedź że wniosek przyjęty? Znajomy dostał odpowiedź że wniosek przyjęto, I że zostanie przekazany zarządowi do rozpatrzenia. Wysłałem wcześniej od niego i takiej informacji nie otrzymałem. (tak, wysłałem na dobry adres email)

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#129
busuoks pisze:
środa, 10 lipca 2019, 11:35
Pytanko do osób składających wniosek mailowo. Dostaliście odpowiedź że wniosek przyjęty? Znajomy dostał odpowiedź że wniosek przyjęto, I że zostanie przekazany zarządowi do rozpatrzenia. Wysłałem wcześniej od niego i takiej informacji nie otrzymałem. (tak, wysłałem na dobry adres email)
Tak, ja dostałem. Wczoraj wysłałem i jeszcze wczoraj wieczorem dostałem potwierdzenie.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#132
... a co będzie jesli obecny prezes przedstawi w końcu tego nowego sponsora i jasnym bedzie iz jego wsparcie scisle zwiazane jest z obecnym skladem zarządu, a w przypadku jego zmiany zostanie wycofane? W wywiadzie prezes wspominał ze bedzie to mniej niz dawały azoty wiec pewnie osoby wtajemniczone (wiedzace ile dawały azoty) sa w stanie ta kwotę szacowac. Czy Pan Radek zdecyduje sie również na wyrównanie tej straty?

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#136
Otrzymałem właśnie odpowiedź z klubu na mój wniosek o członkostwo w stowarzyszeniu. "z przyczyn formalnych nie mogli rozpatrzyć wniosku ponieważ w podaniu widniał numer pesel, a oni zgodnie z RODO nie mogą przetworzyć moich danych. Czyli wniosek trzeba na ich druku złożyć osobiście w klubie jeszcze raz i podpisać deklaracje o przetwarzaniu danych.. cwaniaki zyskają na czasie teraz minimum tydzień.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#137
RE: Wniosek o przyjęcie w poczet członków Stowarzyszenia "OKS Odra" Opole
17 lip 2019
klub klub@odraopole.pl
do mnie (więcej)
Szanowny Panie,





Uprzejmie informujemy, iż z przyczyn formalnych, Zarząd OKS ODRA Opole nie mógł rozpatrzyć Pańskiego wniosku o przyjęcie w poczet członków stowarzyszenia.



Ze względu na wymogi RODO, Klub stosuje obecnie ujednolicone deklaracje członkowskie, które zawierają tylko te dane, które są niezbędne (nie zawierają np. danych PESEL, gdyż taka praktyka jest obecnie kwestionowana przez Urząd Ochrony Danych Osobowych).



Mając na uwadze powyższe, uprzejmie prosimy o wizytę w klubie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00 celem pobrania i podpisania deklaracji członkowskiej wraz informacją RODO przygotowaną przez Klub.

Re: Nowa Odra - #opolskaMOC

#145
Ciekawe jakby zaproponować panu prezesowi dostępność takich formularzy w kasach przy zakupie biletów z możliwością akceptacji:)E-mail nie jest najlepszą formą warto pofatygować się na pocztę a najlepiej do klubu.Chcemy zmian na lepsze a pół godziny ciężko wygospodarować...
cron